Kariéra

Hledáme do našeho rozšiřujícího se týmu spolupracovníky.
Chceš samostatnější práci? Baví tě náš ostřílený sortiment? Přidej se k nám.

Web Content Editor

Náplň práce:

  • Vytváření karet - nových produktů pro e-shop
  • Textový popis jednotlivých produktů
  • Grafická úprava fotografií
  • Komunikace s kolegy z obchodního týmu

Požadujeme:

  • znalost sortimentu
  • znalost českého jazyka, bezchybná gramatika a dobrá stylistika
  • samostatné vytváření popisů produktů, tvorba jednoduchých článků
  • Zodpovědnost
  • Pečlivost
  • Kreativita
  • Znalost grafického programu
  • Znalost Excelu
  • Každý den je zakončený reportem

Nabízíme:

  • Variabilní ohodnocení v závislosti na výkonu
  • Flexibilitu
  • Nástup ihned nebo dle domluvy

Pokud tě tato nabídka oslovila a myslíš si, že jsi vhodný kandidát, neváhej a pošli nám svůj strukturovaný životopis.
Kam napsat? Na email spoluprace@dgparadise.cz

V případě, že se do 21 dnů neozveme, dali jsme přednost jinému kandidátovi, který lépe vyhovoval požadavkům dané pozice.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti DG paradise s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování vašich osobních údajů dle zákona č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé.

Online marketing Specialist

Hledáš samostatnou práci, kde budeš zodpovídat za svá rozhodnutí? Máš zkušenosti s onlinem marketingem? Přidej se k nám.

Požadujeme:

  • znalost oboru - pořádně si projdi naše kategorie produktů
  • zkušenost s on-line marketingem a znalost správy PPC kampaní,
  • znalost Google Analytics, Tag Manager,  Sklik, Google Ads,
  • neměly by ti být cizí pojmy jako PNO, CTR, KPI, CPC, CPA, CPV či konverze,
  • monitoring, optimalizace, analýza a vyhodnocení kampaní, reporting,
  • odpovědnost za time management a svěřené budgety

Nabízíme:

  • Mzda odpovídající zkušenostem

Nevíte si rady? Obraťte se na nás!

Volejte +420 770 642 642
nebo pište na obchod@streleckyraj.cz

MenuX

InformaceX