Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.
{if $_config.language_code == "cs" || $_config.language_code == "sk"}{/if}{if $_config.language_code == "it"}{/if}{if $_config.language_code == "en"}{/if}

O nás


Vítejte v internetovém obchodě streleckyraj.cz,

kde naleznete široké portfólio produktů od zbraní a střeliva volně prodejného bez zbrojního průkazu až po luky, kuše, praky, kolimátory, puškohledy, pouta, svítilny, nože, apod. Střelecký ráj spravuje společnost DG paradise s.r.o., která si dává za cíl nebýt jako většina jenom pouhým eshopem. Zakládáme si na kontaktu s lidmi a ukázat kvalitu, kterou nabízíme. I právě z tohoto důvodu jsme otevřeli po vzorkové prodejně v Brně i showroom v bezprostřední blízkosti Prahy - v Brandýse nad Labem.

Založení samotného internetového obchodu se datuje k 20. dubnu 2010. Je však postaven na dlouhodobých předcházejících zkušenostech pana Jaroslava Výborného:
- 16ti leté působení  v české zbrojařské firmě,
- od roku 1993 osobní vztah s majiteli německé společnosti UMAREX a stále se přátelské vztahy udržují.
 

UMAREX Německo je největší světový výrobce volně prodejných značkových zbraní vhodných pro sport, zábavu a pro sebeobranu. Plynové pistole a plynové revolvery věhlasných značek ze sortimentu UMAREX nemají ve světě konkurenci. Nebývale široká nabídka značkových vzduchovek patří k tomu nejlepšímu, co trh nabízí. Bohatý výběr doplňků a příslušenství je samozřejmostí.

 

Do budování značky Střelecký ráj je také intenzivně zapojena dcera Gabriela Výborná, která se  se věnuje rozvoji internetového obchodu a jeho správě. V kombinaci velké zkušenosti na jedné straně a aktivní moderní rozvoj na druhé straně se stává www.streleckyraj.cz ojedinělým.
 

Co  zde naleznete za další produkty?


Milovníci kvalitních nožů ocení zejména atraktivní kolekci nožů Walther a Elite Force.
Naší srdeční záležitostí jsou flobertky, ať již krátké flobertkové revolvery ALFA či dlouhé flobertkové pušky ALFA a Spielberg. Zákazník, který zjistí, v čem spočívá kouzlo flobertky Spielberg, většinou neodolá.

S kvalitními českými zbraněmi pan Výborný ve své profesi projezdil kus světa a všude se setkával s pozitivními reakcemi ze strany obchodních partnerů. Výrobky českého zbrojního průmyslu mají ve světě vemi dobrou pověst a mohou směle konkurovat i největším světovým producentům zbraní.
 
Rádi v případě zájmu vysvětlíme přednosti jednotlivých modelů flobertkových revolverů i flobertkových pušek.
 
V České republice jsou flobertky zařazeny do kategorie volně prodejných zbraní od 18 let, téměř všude ve světě jsou pouze na zbroják.
 

Kdo je Jaroslav Výborný?

Jeho dědeček pracoval celý život v kalírně ve Zbrojovce Brno a často mu o své těžké práci vyprávěl. Právě tento fakt hrál rozhodující roli při výběru povolání. Po ukončení studií v oboru ekonomika zahraničního obchodu si Jaroslav Výborný podal přihlášku do v té době velmi významného strojírenského podniku Zbrojovka Brno, kde strávil téměř 20 let svého života. Od počátku dostal příležitost přímo v oboru, procestoval pracovně velký kus světa a získal tolik potřebné odborné znalosti a zkušenosti.
Po roce 1990, kdy v naší zemi došlo k restrukturalizaci většiny velkých státních podniků, založil s několika přáteli brněnskou zbrojařskou firmu, kde 16 let působil ve funkci obchodního ředitele. Jelikož firma tehdy začínala prakticky od nuly, jeho hlavním úkolem bylo vybudovat novou obchodní síť nejen v tuzemsku ale i v zahraničí. Přestože se jednalo o velmi zajímavou práci, neustálý stres se podepsal na jeho zdraví, což vyvrcholilo v roce 2006, kdy se podrobil náročné operaci srdce.
Po operaci srdce strávil několik měsíců na zahradě a přemýšlel nejdříve o konci světa a teprve když mu trochu otrnulo, také o své budoucnosti. Psychicky vyčerpávající práce ve zbrojařské firmě již nepřicházela v úvahu. Když firmu opouštěl, vyvážela své výrobky do mnoha zemí světa a v roce 2017 překročila čtvrt milionu vyrobených a prodaných zbraní. V roce 2010 vytvořil svůj první internetový obchod, pronajal si na okraji Brna malou kamennou prodejnu a věnoval se prodeji zbraní a dalších výrobků, k jejichž pořízení nepotřebuje uživatel zbrojní průkaz. Má celou řadu věrných zákazníků, kteří se k němu rádi vrací. Nezlomila ho ani zákeřná nemoc, která přišla náhle v roce 2013. Další operace, dlouhá chemoterapie, zkrátka nic příjemného. Přestože je již v důchodovém věku a mohl by odpočívat, o ničem takovém nepřemýšlí. Říká, že dokud může pracovat a věnovat se svému celoživotnímu koníčku, tak žije.

Děkujeme za Váš zájem.
Věříme, že se budete na www.streleckyraj.cz vracet. Jsme lidi jako vy. Tento internetový obchod rozvíjeme na základě zkušeností. A naše zkušenosti budujete hlavně vy. Neváhejte nás také navštívit osobně na dvou prodejnách.

Za DG paradise s.r.o.,
Gabriela Výborná

Nevíte si rady? Obraťte se na nás!

Volejte +420 775 118 217
nebo pište na jaroslav.vyborny@streleckyraj.cz,
gabriela.vyborna@streleckyraj.cz

MenuX

InformaceX