Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.
{if $_config.language_code == "cs" || $_config.language_code == "sk"}{/if}{if $_config.language_code == "it"}{/if}{if $_config.language_code == "en"}{/if}

Proč obranné spreje Hoernecke?

Jak jste si zajisté všimli, v nabídce máme široký sortiment obranných pepřových sprejů od německého výrobce Hoernecke. Proč? 

Tuto továrnu jsme osobně navštívili a seznámili jsem se velmi důkladně a detailně s celým výrobním procesem. Majitel společnosti pan Thomas Hoernecke nás přesvědčil o tom, že produkuje nejkvalitnější výrobky, které si zaslouží mimořádné pozornosti, obdivu a veřejného uznání.
Čistě rodinný podnik Hoernecke byl založen v roce 1896 a v současné době ho spravuje již čtvrtá generace. Firma sídlí nedaleko německého Stuttgartu a ve svých dvou typicky německých továrnách vyrábí chemické produkty a profesionální obranné přístroje pro armádu a policii.
Speciální obranné spreje řady TW 1000 s dráždivou látkou patří k absolutní špičce na světových trzích. Tyto obranné spreje speciálně vyvíjené v jejich laboratořích mají vždy garantovaný přesný obsah účinné látky. Tuto přednost u žádného jiného výrobce podobných produktů nenajdete.
Obranný sprej s dráždivou látkou Vám dává možnost z bezpečného odstupu zamířit na jednotlivou osobu a přivést ji na určitou dobu do stavu neschopnosti. Při výrobě používané dráždivé látky nezpůsobují žádná nebezpečná a smrtelná zranění. S úspěchem se používají v každodenním nasazení u policie a zaplňují tak mezeru mezi obušky a střelnými zbraněmi.
Reálný účinek dráždivé látky na potencionálního násilníka závisí na druhu použité účinné látky, na množství této účinné látky a v neposlední řadě na momentálním fyzickém a psychickém stavu dotyčné osoby.

Dráždivé látky používané firmou Hoernecke:
  •     OC – Oleoresin Capsicum
Jedná se o zcela přírodní extrakt vyrobený z extrémně ostých pálivých malých chilli papriček.
Účinek dráždivé látky OC – Oleoresin Capsicum v obranných sprejích:
Podle dávkování působí dráždivá látka OC mimořádně rychle a projevuje se to silným podrážděním očí, dýchacích cest a pokožky. Pokud zasáhnete protivníka do obličeje, účinek je velmi rychlý:
  1. silné podráždění očí a dýchacích cest
  2. palčivá bolest v obličeji a v oblasti hrtanu
  3. dýchací potíže – napadený se začne dusit
Postižený není schopen jakéhokoliv útoku. Podle momentálního fyzického a psychického stavu postiženého může být síla účinku rozdílná, ve výjimečných případech může docházet ke zpožděným reakcím ze strany postiženého.
Pokud chcete mít tedy vždy zajištěnou spolehlivou obranu proti potencionálním útočníkům, zdivočelým psům apod., vyberte si z naší bohaté nabídky speciálních obranných sprejů Hoernecke TW 1000.
Veškeré produkty společnosti Hoernecke jsou vyráběny přímo v Německu a vyznačují se excelentní kvalitou Made in Germany. Výroba podléhá certifikaci ISO.
Použití a účinek speciálních obranných sprejů:
Dráždivé látky již po mnoho let úspěšně používá policie na celém světě v boji proti fyzickému násilí a pouličním nepokojům.
Speciální obranné spreje Hoernecke TW 1000 s účinnou látkou OC mají následující reálnou účinnost:
- obranné spreje se systémem Fog – mlha na vzdálenost do 4 metrů
- obranné spreje se systémem JET – tekutá střela – na vzdálenost do 5 metrů

Životnost obranných sprejů Hoernecke TW 1000 je v řádu mnoha let.
Majitel firmy pan Thomas Hoernecke nám osobně předvedl, že i před deseti lety vyrobený speciální obranný sprej Hoernecke TW 1000 je i dnes stále plně funkční.

MenuX

InformaceX