Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.
{if $_config.language_code == "cs" || $_config.language_code == "sk"}{/if}{if $_config.language_code == "it"}{/if}{if $_config.language_code == "en"}{/if}

Kamenná prodejna & showroom

  •     Provozovna Brandýs nad Labem (10minut od Prahy):

V Brandýse nad Labem u Prahy se nachází centrála společnosti a moderní kamenná prodejna & showroom s možností i přímého zakoupení zboží za internetové ceny. Jelikož disponujeme širokým sortimentem v internetovém obchodě, v showroomu vám rádi ukážeme z celého portfólia nejzajímavější produkty.


Otevírací doba:
Pondělí až Pátek 10.30 - 15.00*
Sobota a Neděle zavřeno*
*rádi se s Vámi setkáme po domluvě v libovolný den i čas.Při osobním odběru je možné platit hotově nebo platební kartou.

Adresa: Masarykovo náměstí 1960, 250 01 Brandýs nad Labem
( bližší popis: nachází se u náměstí, mezi kavárnou KrisKros café a hotelem Paganini, parkoviště je přímo u budovy Střelecký ráj )
GPS souřadnice: 50.1863146,14.659807
Kontaktní osoba: Gabriela Výborná
tel:+420 775 118 217
E-mail: gabriela.vyborna@streleckyraj.cz


AUTEM: příjezd na Masarykovo náměstí v Brandýse, z velké světelné křižovatky vjet do ulice F.X. Procházky, která se nacházi mezi rohovou budovou Raiffeisenbank - žluté barvy ( po levé straně ) a Moneta Money bank ( po pravé straně ). Po 40 metrech první odbočka vlevo na velké parkoviště. Parkoviště se nachází přímo u budovy provozovny Střelecký ráj, která je mezi kavárnou KrisKros Café a hotelem Paganini.

MHD: pouze 200 metrů od zástavky autobusu číslo: 346,367, 375 Masarykovo náměstí
Fotogalerie:

  •     Centrální sklad Brno:

Disponujeme velkým skladem o velikosti 1025 m2 v blízkosti Brna. 
Náš centrální sklad neslouží jako výdejna, ale pouze jako logistické centrum.

E-mail: obchod@streleckyraj.cz

  •     Internetový obchod www.streleckyraj.cz ( www.sportovnizbrane.cz | www.prodejzbrani.eu ) :

Expedice internetových objednávek je po celé České republice prostřednictvím GLS, GLS ParcelShop, Zásilkovnu a České pošty.
Po celém Slovensku* přes GLS na adresu kupujícího nebo na výdejny Zásielkovňa -  sme vo všetkých mestách nad 5tis. obyvateľov!


*Nezapomeňte před objednávkou přepnout měnu odpovídající místu dodání (v pravém horním rohu ve kterém jsou dostupné aktuální dostupné měny). V měně místa dodání bude automaticky účtováno bez ohledu v jaké měně zrovna na produkty nahlížíte. Ceny produktů v jednotlivých měnách se mohou odlišovat (individuální akce pro konkrétní zemi, apod.)

Podrobnosti k době dodání naleznete zde.
 

  

Nevíte si rady? Obraťte se na nás!

Volejte +420 775 118 217 | Po-Pá 8:00-17:00
nebo pište na obchod@streleckyraj.cz

MenuX

InformaceX