Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.
{if $_config.language_code == "cs" || $_config.language_code == "sk"} {/if} {if $_config.language_code == "it"} {/if} {if $_config.language_code == "en"} {/if}

Kamenná prodejna & showroom

  •     Provozovna Brandýs nad Labem (10minut od Prahy):

V Brandýse nad Labem u Prahy se nachází centrála společnosti a moderní kamenná prodejna & showroom s možností i přímého zakoupení zboží za internetové ceny. Jelikož disponujeme širokým sortimentem v internetovém obchodě, v showroomu vám rádi ukážeme z celého portfólia nejzajímavější produkty.

Otevírací doba:
Pondělí až Pátek 10.30 - 15.00*
Sobota a Neděle zavřeno*
*rádi se s Vámi setkáme po domluvě v libovolný den i čas.
 

Upozornění: Kamenná prodejna je do 11.4. zavřena z důvodu prevence a nařízení vlády ČR. Osobní odběr pouze po domluvě a platbě předem. Internetový obchod zcela bez omezení - expedujeme každý den!
Při osobním odběru je možné platit hotově nebo platební kartou.
 

Adresa: Masarykovo náměstí 1960, 250 01 Brandýs nad Labem
( bližší popis: nachází se u náměstí, mezi kavárnou KrisKros café a hotelem Paganini, parkoviště je přímo u budovy Střelecký ráj )
GPS souřadnice: 50.1863146,14.659807
Kontaktní osoba: Gabriela Výborná
tel:+420 770 642 642
E-mail: gabriela.vyborna@streleckyraj.cz


AUTEM: příjezd na Masarykovo náměstí v Brandýse, z velké světelné křižovatky vjet do ulice F.X. Procházky, která se nacházi mezi rohovou budovou Raiffeisenbank - žluté barvy ( po levé straně ) a Moneta Money bank ( po pravé straně ). Po 40 metrech první odbočka vlevo na velké parkoviště. Parkoviště se nachází přímo u budovy provozovny Střelecký ráj, která je mezi kavárnou KrisKros Café a hotelem Paganini.

MHD: pouze 200 metrů od zástavky autobusu číslo: 346, 367, 375 Masarykovo náměstí
Fotogalerie:

  •     Centrální sklad Brno:

Disponujeme velkým skladem o velikosti 1025 m2 v blízkosti Brna. 
Náš centrální sklad neslouží jako výdejna, ale pouze jako logistické centrum.

E-mail: obchod@streleckyraj.cz

  •     Internetový obchod www.streleckyraj.cz ( www.sportovnizbrane.cz | www.prodejzbrani.eu ) :

Expedice internetových objednávek je po celé České republice prostřednictvím GLS, GLS ParcelShop, Zásilkovnu a České pošty.
Po celém Slovensku* přes GLS na adresu kupujícího nebo na výdejny Zásielkovňa -  sme vo všetkých mestách nad 5tis. obyvateľov!


*Nezapomeňte před objednávkou přepnout měnu odpovídající zemi dodání (v pravém horním rohu ve kterém jsou dostupné aktuální dostupné měny). V měně dodání bude automaticky účtováno bez ohledu v jaké měně zrovna na produkty nahlížíte. Ceny produktů v jednotlivých měnách se mohou odlišovat (individuální akce pro konkrétní zemi, apod.)

Podrobnosti k době dodání naleznete zde.
 

  

Nevíte si rady? Obraťte se na nás!

Volejte + 420 770 642 642
nebo pište na obchod@streleckyraj.cz

Internetové objednávky expedujeme každý den! Pro rychlejší dodání doporučujeme dopravce GLS.
Kamenná prodejna zavřena do 11.4. Osobní odběr pouze po domluvě a s platbou předem. 

MenuX

InformaceX