Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.
{if $_config.language_code == "cs" || $_config.language_code == "sk"}{/if}{if $_config.language_code == "it"}{/if}{if $_config.language_code == "en"}{/if}

Buď VIP členem Ráje!

Získej maximum a buď v ráji.

Stačí být ZDARMA registrovaný na našich stránkách www.streleckyraj.cz (pravý horní roh tlačítko Přihlášení nebo případně tlačítko Registrace, pokud si u nás poprvé) a uvidíš to kouzlo. Jako úvodní překvapení jsou ceny. Aktuálně je průměrná sleva 5% téměř na všechno. I na akční produkty. Další výhody tě osloví později a individuálně, ale o to více rozmazlí - jsme ráj.Co proto udělat? Zopakujeme. Opravdu se jenom přihlásit. Žádný závazek. Žádné složité sbírání různých bodů a slev pro další nákupy. U nás máš prostě benefity rovnou. Věříme totiž v pečlivě zvolené nabídce produktů a našim službám. Proto neslibujeme výhody až na tvé budoucí a tím zavazující nákupy. Věříme v sebe a věříme v tebe. A když nás za to minimálně jednou za 5 měsíců odměníš svou objednávkou, odměníme tě navíc prodloužením členství v našem klubu. Zní to všechno nějak jednoduše, že.

Ano. Jsme ráj. Střelecký ráj.

 
Platí pro všechny stávající registrované a nově registrované. Zdarma. Počet nových VIP členů bude omezen.
Registrací prohlašujete, že je Vám více jak 18 let.

Nevíte si rady? Obraťte se na nás!

Volejte +420 770 642 642 
nebo pište na obchod@streleckyraj.cz

MenuX

InformaceX