Přihlášení
Uživatel:
Heslo:

E-mailový zpravodaj
 
 

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

Praky


Zobrazení katalogu:     Výrobce:      Seřazení: vzestupně sestupně
streleckyraj.cz » Praky

Chcete-li se na Vaši zahradě bavit a zastřílet si do plechovek, lahví, různých jiných terčů, kupte si u nás některý ze široké nabídky amatérských ale i profesionálních praků od renomovaných světových výrobců.

Při střelbě ale neustále myslete na to, že prak není hračka a že je s ním třeba zacházet obezřetně a střílet pouze na bezpečný cíl.

 

Doporučuji zejména širokou škálu praků od renomovaného světového výrobce Barnett. Tyto praky jsou zpracovány opravdu profesionálně a mají velmi pevnou gumu.

 

I my starší ročníky se občas vracíme vzpomínkami do našeho dětství. Jaké tehdy byly praky ke střelbě? Předháněli jsme se s kamarády, kdo dokáže vyrobit nejlepší prak. Ty nejlepší praky ke střelbě se tehdy vyráběly z obyčejných větví stromů.

Dnešní moderní praky ke střelbě jsou přímo profesionální. V naší nabídce najdete ty nejlepší praky od zkušeného italského výrobce, který vyváží praky do celého světa!

Nejlepší praky ke střelbě jsou vybaveny zásobníky na kuličky, nejlepší praky ke střelbě mají dokonce stavitelná mířidla a velmi pevné a pružné gumy s dlouhou životností. Pokud se ale přece jen guma po čase unaví a přetrhne, najdete v naší nabídce pro všechny praky  i náhradní gumy. V našem sortimentu je i letecká guma - guma letecká, takže si můžete vyrobit ten nejlepší prak sami.

 

Nechybí ani ocelové kuličky v různých velikostech a gramážích, se kterými dokáži Vaše praky zasáhnout každý cíl, raději ale ne sousedovo okno.

 

Pojďte a vyberte si u nás ty nejlepší praky ke střelbě.

1, 2  další další

1, 2  další další
Kontakt
Jaroslav Výborný
Jaroslav Výborný
Tel: 602 710 909

Aktuality
Střelecký ráj ve Střelecké revue Střelecký ráj ve Střelecké revue

Napsali o nás ve Střelecké revue. Více se dovíte zde.

07.03.2012