Přihlášení
Uživatel:
Heslo:

E-mailový zpravodaj
 
 

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

Kolimátory

Zobrazení katalogu:     Výrobce:      Seřazení: vzestupně sestupně
streleckyraj.cz » Kolimátory

Občas si zákazníci pletou kolimátor s laserem.  Zatímco paprsek laseru se dotýká přímo cíle, kolimátor - optický zaměřovač - je vybaven pouze světelným bodem, který se při zaměření na cíl objeví na předním sklíčku kolimátoru. V naší nabídce najdete různé druhy kolimátorů od německé společnosti Umarex vhodné pro vzduchové zbraně - převážně pro pistole a revolvery.

 

Optika používaná pro vzduchové zbraně za účelem přesnějšího zaměření cíle. V naší nabídce najdete mnohé puškohledy a kolimátory pro všechny vzduchové zbraně, CO2 zbraně, airsoftové zbraně.

Puškohledy MEOPTA, puškohledy ZEISS, to je asi první, co se Vám vybaví. Puškohledy Walther, které Vám zde nabízíme, jsou také velmi kvalitní a navíc cenově výhodné, výrobce doporučuje puškohledy Walther pužívat zejména pro vzduchové zbraně, vzduchové pušky, vzduchovky. Nejen puškohledy MEOPTA, puškohledy ZEISS jsou ve světě sportovních střelců známé, také puškohledy Walther si již získaly své pevné místo na trhu. Puškohledy Walther se zaměřovacím křížem, tj. puškohledy Walther s osnovou, se používají pro vzduchovky místo klasických mířidel a dávají střelci ze vzduchové zbraně větší pravděpodobnost, že zasáhne cíl. Puškohledy Walther u vzduchové zbraně se používají pro sportovní, rekreační střelbu, popřípadě i pro lovecké účely.

 

Puškohledy Walther s pevným zvětšením, puškohledy Walther s proměnným zvětšením, puškohledy Walther bez podsvětlení, puškohledy Walther s centrálním podsvětlením, puškohledy Walther s plným podsvětlením, puškohledy Walther pro střelbu na velké vzdálenosti. Puškohledy s podsvětlením částečně nahrazují puškohledy s nočním viděním, puškohledy na noční vidění.

 

V naší nabídce najdete i oblíbené kolimátory RAVEN a Valiant.

 

Pro krátké vzduchové zbraně, vzduchovky, vzduchové pistole, vzduchové revolvery, CO2 zbraně, airsoftové zbraně je vhodné používat kolimátory. Kolimátory jsou vhodné i pro střelbu na pohyblivý cíl. Kolimátory umožňují střelci ze vzduchové zbraně, CO2 zbraně, airsoftové zbraně , periferní pozorování okolí. Jas světelného bodu se přizpůsobuje světelným podmínkám. Střelec používající kolimátor má větší pravděpodobnost zasažení cíle. Některé kolimátory Walther jsou dodávány vč. montáže  pro upevnění na lištu 11 mm nebo 22 mm, pro některé kolimátory Walther je třeba tuto montáž přikoupit. Kolimátory Walther mají červený nebo zelený zaměřovací bod.

 

K tomu abyste upevnili puškohled, optický zaměřovač, kolimátor či taktickou svítilnu na Vaše vzduchové zbraně, CO2 zbraně, airsftové zbraně, potřebujete vhodnou montáž. V naší nabídce najdete nejrůznější montáže, stačí si vybrat podle Vaší potřeby.

 

Vhodným doplňkem pro Vaše vzduchové zbraně, vzduchovky, CO2 zbraně, airsoftové zbraně mohou být i různé dvojnožky, bipody, podpěry, které rovněž v naší nabídce najdete.

1, 2  další další

1, 2  další další
Kontakt
Jaroslav Výborný
Jaroslav Výborný
Tel: 602 710 909

Aktuality
Střelecký ráj ve Střelecké revue Střelecký ráj ve Střelecké revue

Napsali o nás ve Střelecké revue. Více se dovíte zde.

07.03.2012