Přihlášení
Uživatel:
Heslo:

E-mailový zpravodaj
 
 

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

Čištění zbraní

Zobrazení katalogu:     Výrobce:      Seřazení: vzestupně sestupně
streleckyraj.cz » Čištění zbraní

Obzvláště upozorňujeme!!!

Nikdy nezanedbávejte řádnou péči o Vaši zbraň. Každou zbraň  je při jejím používání nutné pravidelně čistit, konzervovat kvalitními prostředky určenými ke konzervaci a ošetřování zbraní. Zanedbáte-li péči, snižujete životnost Vaší zbraně, výrobce nemusí uznat Vaši reklamaci, ale co je vůbec nejhorší - Vaše zbraň se stává nespolehlivou a pro Vás i pro Vaše okolí velmi nebezpečnou.

 

Vzduchové zbraně, vzduchovky, plynovky, CO2 zbraně, flobertky aj. Vám budou dlouhodobě spolehlivě sloužit pouze tehdy, budete-li o ně náležitě pečovat.

 

U nás najdete vše nejdůležitější, co k ošetření Vaší zbraně potřebujete.

 

Pro čištění zbraní dovážíme ty nejkvalitnější prostředky, které na světových trzích najdete.  Všestranné čistící prostředky na zbraně, které nejen čistí a konzervují ale zároveň i chrání, ošetřují, impregnují, mažou, dezinfikují, snižují tření, zvyšují rychlost střely.  Jedná se o švýcarské prostředky na čištění Brunox s více než 100 letou tradicí.  Tyto výrobky  také splňují dnešní požadavky na ekologii a ochranu životního prostředí.

 

Čištění na zbraně zahrnuje různé oleje,pasty, kartáčky, vytěráky, mosazné čištění, filcové čištění na hlaveň, černění zbraní.

 

Starejte se a Vaše zbraň se Vám odvděčí!!!!

1, 2  další další

1, 2  další další
Kontakt
Jaroslav Výborný
Jaroslav Výborný
Tel: 602 710 909

Aktuality
Střelecký ráj ve Střelecké revue Střelecký ráj ve Střelecké revue

Napsali o nás ve Střelecké revue. Více se dovíte zde.

07.03.2012