Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.
{if $_config.language_code == "cs" || $_config.language_code == "sk"}{/if}{if $_config.language_code == "it"}{/if}{if $_config.language_code == "en"}{/if}
Doprava zdarma!
od 6000 Kč
Mnohaleté zkušenosti
v oboru
Prověřené produkty
v naší nabídce
Vše bez zbrojáku!
Volně prodejné od 18 let!

U nás vše bez zbrojáku!


U NÁS VŠE VOLNĚ PRODEJNÉ OD 18 LET!!!!

 

Zaměření internetového obchodu www.streleckyraj.cz logicky vyplývá z mého mnohaletého působení v řídících funkcích známé brněnské zbrojařské firmy.

 

Specializuji se zejména na výrobky UMAREX a na špičkové flobertky od českých výrobců.

 

Německá společnost UMAREX je největším světovým výrobcem volně prodejných značkových zbraní vhodných pro sport, zábavu a pro sebeobranu.

 

Precizní plynové pistole a plynové revolvery věhlasných značek vyráběné v Německu nemají ve světě z hlediska kvality konkurenci.

 

Vzduchové pušky, vzduchové pistole a revolvery v širokém sortimentu z nabídky UMAREX patří k tomu nejlepšímu, co na trhu najdete.

 

Milovníci značkových nožů ocení atraktivní kolekce nožů Walther, Elite Force a Alpina.

 

Flobertky od zkušených českých výrobců jsou výsledkem poctivé práce šikovných českých rukou.  Zákazník ocení zejména špičkovou kvalitu a mimořádně dlouhou životnost těchto výrobků.

 

Speciální pozornost doporučuji věnovat flobertkovým puškám Spielberg. Jakmile zjistíte, čím jsou flobertkové pušky Spielberg tak výjimečné, neodoláte!!!

 

Ještě je třeba dodat, že zatímco v České republice jsou flobertky zařazeny do kategorie volně prodejných zbraní od 18 let, všude ve světě jsou k dostání pouze na zbroják!!!

 

Rád odpovím na Vaše případné dotazy. E-mailová adresa: vyborny@streleckyraj.cz


Nevíte si rady? Obraťte se na nás!

Volejte +420 602 710 909
nebo pište na jaroslav.vyborny@streleckyraj.cz

MenuX

InformaceX