Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.
{if $_config.language_code == "cs" || $_config.language_code == "sk"}{/if}{if $_config.language_code == "it"}{/if}{if $_config.language_code == "en"}{/if}

Prodejna

NAVŠTIVTE NAŠI PRODEJNU V BRNĚ
Tato prodejna slouží jako výdejní místo pro toho, kdo si v našem internetovém obchodě objedná zboží s osobním odběrem. Pokud nechcete, nemusíte vyplňovat a odesílat internetovou objednávku, stačí, když mi předem zavoláte na mobil 602710909.
Bezproblémové parkování, snadná dostupnost MHD.
V naší prodejně si můžete zakoupit zboží, které nabízíme na e-shopu. Jelikož je však sortiment výrobků nabízených v internetovém obchodě velmi široký, mám na prodejně pouze některé z nabízených produktů.

PRODEJ VEŠKERÉHO ZBOŽÍ ZA INTERNETOVÉ CENY !
Nabízíme: plynovky, vzduchovky, vzduchové pušky, flobertky, střelivo a příslušenství, puškohledy a montáže, kolimátory, střelničky a terče, nože, obušky, tonfy, paralyzéry, policejní pouta, obranné pepřové spreje, taktické svítilny, praky, šípy, luky a jiné zboží.
Vzhledem k vážné nemoci slouží kamenná prodejna v současné době jako výdejní místo pro objednávky z internetového obchodu, takže nemám běžnou stálou provozní dobu. Pokud mi však zákazník předem zavolá na mobil 602710909, snažím se mu vyjít vstříc a dohodnout si termín, kdy na prodejnu příjde a já ho obsloužím. Děkuji za pochopení.


Provozní doba:
po – pá (vzhledem k nemoci slouží prodejna jako výdejní místo pro objednávky z internetového obchodu a pokud mi zákazník zavolá předem na níže uvedené číslo, dohodnu se s ním na termínu návštěvy prodejny a rád každého na základě předchozí telefonické či e-mailové dohody obsloužím.
so – ne zavřeno

Telefon: 602 710 909
Souřadnice 49.21142N, 16.62421E
Zastávky tramvaje č. 5 a 7 mezi Venhudova a Zdráhalova
Zastávky autobusu číslo: 46, 66 Provazníkova
Zastávka autobusu číslo: 44, 45, 53, 57 Merhautova

Nevíte si rady? Obraťte se na nás!

Volejte +420 602 710 909
nebo pište na jaroslav.vyborny@streleckyraj.cz

MenuX

InformaceX