Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.
{if $_config.language_code == "cs" || $_config.language_code == "sk"}{/if}{if $_config.language_code == "it"}{/if}{if $_config.language_code == "en"}{/if}

O nás

Buďte vítáni v  mém internetovém obchodě StřeleckýRáj.cz, kde najdete  zbraně a střelivo volně prodejné bez zbrojního průkazu občanům starším 18 let. Sortiment je velmi rozsáhlý a pravidelně se rozšiřuje o nové produkty.
 
Rozhodl jsem se navázat na své 16-ti leté působení v české zbrojařské firmě, zúročit léty nasbírané zkušenosti a nabídnout svým zákazníkům širokou škálu volně prodejných sportovních a obranných zbraní, doplňků a příslušenství od renomovaných výrobců.
 
Jelikož se od roku 1993 osobně znám s majiteli německé společnosti UMAREX, se kterými stále udržuji velmi přátelské vztahy, specializuji se logicky na jejich výrobní sortiment.
 
UMAREX Německo -největší světový výrobce volně prodejných značkových zbraní vhodných pro sport, zábavu a pro sebeobranu.
 
Plynové pistole a plynové revolvery věhlasných značek ze sortimentu UMAREX nemají ve světě konkurenci.
 
Nebývale široká nabídka značkových vzduchovek patří k tomu nejlepšímu, co trh nabízí.
 
Ať již jde o dlouhé vzduchové pušky či krátké vzduchové pistole a revolvery, které firma UMAREX exportuje do více než 100 zemí.
 
Bohatý výběr doplňků a příslušenství je samozřejmostí.
 
Milovníci kvalitních nožů ocení zejména atraktivní kolekci nožů Walther a Elite Force.
 
Mojí srdeční záležitostí jsou flobertky, ať již krátké flobertkové revolvery ALFA či dlouhé flobertkové pušky ALFA a Spielberg. Zákazník, který zjistí, v čem spočívá kouzlo flobertky Spielberg, většinou neodolá.
 
S kvalitními českými zbraněmi jsem ve své profesi projezdil kus světa a všude jsem se setkával s pozitivními reakcemi ze strany obchodních partnerů. Výrobky českého zbrojního průmyslu mají ve světě vemi dobrou pověst a mohou směle konkurovat i největším světovým producentům zbraní.
 
Rád Vám v případě zájmu vysvětlím přednosti jednotlivých modelů flobertkových revolverů i flobertkových pušek.
 
V České republce jsou flobertky zařazeny do kategorie volně prodejných zbraní od 18 let, téměř všude ve světě jsou pouze na zbroják. 
 

O majiteli

Kdo je pan Jaroslav Výborný?

Jeho dědeček pracoval celý život v kalírně ve Zbrovojce Brno a často mu o své těžké práci vyprávěl. Právě tento fakt hrál rozhodující roli při výběru povolání. Po ukončení studií v oboru ekonomika zahraničního obchodu si Jaroslav Výborný podal přihlášku do v té době velmi významného strojírenského podniku Zbrojovka Brno, kde strávil téměř 20 let svého života. Od počátku dostal příležitost přímo v oboru, procestoval pracovně velký kus světa a získal tolik potřebné odborné znalosti a zkušenosti.

Po roce 1990, kdy v naší zemi došlo k restrukturalizaci většiny velkých státních podniků, založil s několika přáteli brněnskou zbrojařskou firmu, kde 16 let působil ve funkci obchodního ředitele. Jelikož firma tehdy začínala prakticky od nuly, jeho hlavním úkolem bylo vybudovat novou obchodní síť nejen v tuzemsku ale i v zahraničí. Přestože se jednalo o velmi zajímavou práci, neustálý stres se podepsal na jeho zdraví, což vyvrcholilo v roce 2006, kdy se podrobil náročné operaci srdce.

Po operaci srdce strávil několik měsíců na zahradě a přemýšlel nejdříve o konci světa a teprve když mu trochu otrnulo, také o své budoucnosti. Psychicky vyčerpávající práce ve zbrojařské firmě již nepřicházela v úvahu. Když firmu opouštěl, vyvážela své výrobky do mnoha zemí světa a v roce 2017 překročila čtvrt milionu vyrobených a prodaných zbraní.

V roce 2008 vytvořil svůj první internetový obchod, pronajal si na okraji Brna malou kamennou prodejnu a věnuje se prodeji zbraní a dalších výrobků, k jejichž pořízení nepotřebuje uživatel zbrojní průkaz. Má celou řadu věrných zákazníků, kteří se k němu rádi vrací.

Nezlomila ho ani zákeřná nemoc, která přišla náhle v roce 2013. Další operace, dlouhá chemoterapie, zkrátka nic příjemného.
Přestože je již v důchodovém věku a mohl by odpočívat, o ničem takovém nepřemýšlí. Říká, že dokud může pracovat a věnovat se svému celoživotnímu koníčku, tak žije.

Pouze částečně omezil provoz v kamenné prodejně v Brně-Černých Polích, internetový obchod však běží bez omezení dál.
S optimismem sobě vlastním vzhlíží i do budoucna. Jeho další smělé plány pomůže naplnit i dcera, která má potřebné odborné předpoklady, zatím se ale plně věnuje výchově svých dětí.

Nevíte si rady? Obraťte se na nás!

Volejte 602 710 909
nebo pište na

jaroslav.vyborny@streleckyraj.cz

gabriela.vyborna@streleckyraj.cz

MenuX

InformaceX