0Nákupní košík0 Kč

Způsoby doručení

  • Osobní odběr Zdarma
  • Balíkovna 50 Kč
  • Česká pošta - na poštu 90 Kč
  • Česká pošta - do ruky 105 Kč
  • GLS na adresu 90 Kč
  • GLS Parcelshop 70 Kč
  • Zásilkovna 70 Kč

Nakupte ještě za 2000 Kč a získejte dopravu ZDARMA

Zboží dodáme do 3-4 pracovních dnů
Do košíku

Kariéra

Náš tým se rozšiřuje. Právě hledáme do týmu 2 spolupracovníky.
Chceš samostatnější práci? Baví tě náš ostřílený sortiment? Přidej se k nám.

1. Externistka/brigádnice ve skladu na 2 dny v týdnu
2. Specialista na kamenné prodejně

Externistka/brigádnice ve skladu na 2 dny v týdnu

lokalita:
Brandýs nad Labem

Obvyklá pracovní doba na této pozici:
Pondělí a úterý 7:45 - 12:00

Náplň práce:
- příprava zboží pro expedici
- balení zboží ve skladu

Nástup možný od října.

Pokud tě tato nabídka oslovila a myslíš si, že jsi vhodný kandidát, neváhej a pošli nám svůj strukturovaný životopis.
Kam napsat? Na email spoluprace@dgparadise.cz

V případě, že se do dvou týdnů neozveme, dali jsme přednost jinému kandidátovi, který lépe vyhovoval požadavkům dané pozice. Odpovědí na tento inzerát či zasláním vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti DG paradise s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování vašich osobních údajů dle zákona č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé.

Specialista/specialistka na kamenné prodejně

lokalita:

Pondělí až Pátek 8:30 - 17:00, Sobota a neděle zavřeno

Co očekáváme?
- přímý prodej zboží na prodejně (platební karta, pokladna)
- pomáhat při výběru zboží zákazníkovi
- vyřizování osobních odběrů zákazníků (objednávky přes web)
- kompletní správa prodejny v Brandýse nad Labem (dokonalé vystavení zboží, průběžné doplňování a vylepšování prezentace)
- péče o stávající a nové zákazníky (odpovídání dotazů online chat, email, telefonické dotazy, reklamace)
- občasná pomoc ve skladu při expedici zboží z prodejny
- komunikace s expedicí
- úprava webu
- základní znalost sortimentu nutná
- znalost systému Money, Excel, IT výhodou
- zbrojní průkaz výhodou

Co nabízíme
- 4 týdny dovolené
- služební telefon
- služební notebook
- práce v dynamické a stabilní společnosti

Nástup možný ihned.

MenuX

InformaceX