Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.
{if $_config.language_code == "cs" || $_config.language_code == "sk"}{/if}{if $_config.language_code == "it"}{/if}{if $_config.language_code == "en"}{/if}
Balíček deluxe - plynová pistole Walther P22 bi + náboje + světlice

Balíček deluxe - plynová pistole Walther P22 bi + náboje + světlice

Výrobce:Umarex
Katalogové číslo:specset11b
Dostupnost:Na dotaz
Sleva:12%
Běžná cena:4 669 Kč
Akční cena:4 099

Jedná se o kompletní balíček pro ochranu a zábavu:

 
308.02.01 Walther P22 bicolor ( není nutné vlastnit zbrojní průkaz ), plynovou pistoli využijte i pro sebeobranu


Plynová pistole Walther P22 je podle našeho názoru podloženého mnohaletými zkušenostmi nejšikovnější a nejpraktičtější zbraní na trhu!! Vřele doporučujeme!!

Walther P 22 - velká palebná síla při malé hmotnosti !

Plynová pistole Walther P22 je špičkový výrobek Made in Germany vyráběný přímo v základním závodě firmy Umarex v Německu. Na této pistoli je na první pohled  vidět německá preciznost a jednoduchost, vše funguje, jak má. Této pistole prodá firma Umarex ročně více než 100.000 ks. 

Lehká, příjemná do ruky, v každém okamžiku pohotově připravena k akci!! Všechny ovládací prvky chodí lehce, jednoduchá a snadná je i rozborka a sborka zbraně pro čištění.

7-ranový zásobník plně dostačující pro efektivní sebeobranu. Dle dlouholetých zkušeností uživatelů je vhodné v zásobníku střídat nejsilnější pepřové náboje s náboji CS, případně i s náboji poplašnými, buďto standardními nebo náboji s označením Flash Defence, které kromě mohutné rány vydávají i velký záblesk. A pokud plynovku nemusíte za celý rok pro sebeobranu použít, potom si můžete alespoň o Silvestrovské noci vystřelit pár efektních světlic,  mezi ty nejefektnější světlice s ohňostrojovým efektem patří světlice Sternbukett.

D-A samonabíjecí pistole s plastovým rámem a příjemným designem, velmi zdařilá replika ostré pistole Walther, z dílny německé společnosti Umarex.  Celočerné provedení. Po našroubování nástavce na ústí hlavně je možné střílet i světlice o průměru 15 mm. 

Pistole Walther P 22, to je kompaktní zbraň se smysluplnými a zajímavými rysy. Profilovaná rukojeť a extra rýhování na přední a zadní části závěru garantují pevný úchop a stabilní záměr. Oboustranně obsluhovatelná pojistka se postará o vysoký standard bezpečnosti.
 

+ 199-004 Startovací náboje 9 mm Pobjeda 50 ks

TOP kvalita s mosaznými hylznami! Startovací hlukové náboje určené pro plynové pistole cal.9mm. Náplň náboje nemá paralyzující ani jiné účinky. Je určen k vytvoření hluku a na vystřelování světlic.

Balení 50ks.

+ Z524, Z525, Z526, Z527 MIX světlice 20 ks

   

Světlice odpalované z plynových pistolí a revolverů. 
Světlice o průměru 15 mm s efekty. 

Na ústí hlavně plynové pistole nebo revolveru našroubujete nástavec pro odpalování světlic (součástí balíčku), do zásobníku nebo válce vložíte startovací náboje, světlici vložíte otevřenou stranou do nástavce a s rukou vztyčenou kolmo k nebi odpalujete. 

DostupnostNa dotaz
VýrobceUmarex
Záruka24 měsíců
Pokud jste na našich stránkách nenašli odpověď na to, co jste hledali a máte další otázky, neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo vyplněním tohoto formuláře a my Vás v co nejkratším termínu kontaktujeme.


Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Doprava zdarma!
Akce GLS od 2000 Kč
Mnohaleté zkušenosti
v oboru
Prověřené produkty
v naší nabídce
Vše bez zbrojáku!
Volně prodejné od 18 let!
Věrnostní klub
pro registrované!

MenuX

InformaceX