Přihlášení
Uživatel:
Heslo:

E-mailový zpravodaj
 
 

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

střelivo


Zobrazení katalogu:     Výrobce:      Seřazení: vzestupně sestupně
streleckyraj.cz » Vzduchové pušky » střelivo

Hovoříme-li o kategorii zbraně a střelivo, vzduchové zbraně, vzduchové pušky, vzduchové pistole, vzduchové revolvery, vzduchové samopaly, nelze opomenout ani vhodné střelivo  pro tyto vzduchové zbraně.

Základ samozřejmě tvoří diabolky a broky. Střelivo zbraně, koukněte na ně.Střelivo zbraně, v našem internetovém obchodě a za naše ceny každý má na ně!!!

Vzduchové zbraně - vzduchové pušky, vzduchové pistole, vzduchové revolvery, vzduchové samopaly, vzduchové pušky pružinové, vzduchové pistole pružinové, vzduchové zbraně CO2, vzduchové zbraně PCP na stlačený vzduch - každá z těchto zbraní vyžaduje určité specifické střelivo. Toto střelivo  najdete samozřejmě v každém kamenném obchodě Zbraně a střelivo,  u nás ale za příznivé ceny a v širokém výběru.

Střelivo zbraně - ano, v tomto případě platí, že jedno bez druhého nemůže existovat. Olověné diaboky se v dnešní době vyrábějí v mnoha různých provedeních a v různých rážích, z nichž nejčastěji používaná je stále klasická ráže 4,5 mm. Olověné diaboky s plochou hlavičkou, s půlkulatou hlavičkou, se špičkou, olověné diabolky pozlacené, olověné diabolky s integrovaným plastovým hrotem a mnoho dalších provedení. Olověné diaboky stále vládnou světem, nejdete je v každém obchodě zbraně a střelivo. Olověné diabolky v různých gramážích, v různých tvarech, olověné diabolky v různých délkách, olověné diaboky v různých rážích. Vyberte si nejvhodnější olověné diabolky pro Vaše vzduchové zbraně, vzduchové pistole.  

Když ale hovoříme o kategorii zbraně a střelivo, nemůžeme opomenout ani broky. Olověné broky pro Vaše vzduchové zbraně - vzduchové pušky, vzduchové pistole, vzduchové revolvery s drážkovanou hlavní. Olověné broky v různých velikostech a gramážích. Olověné broky pro potěšení z Vaší střelby.

Pro vzduchové zbraně vybavené hladkou hlavní, tj. zejména pro vzduchové zbraně CO2 ale i  některé vduchové zbraně pružinové, doporučují výrobci těchto zbraní používat pouze broky ocelové BB. Tyto BB ocelové broky mají větší gramáž než klasické olověné diabolky  či klasické olověné broky a proto jsou tyto BB ocelové broky určené zejména pro destrukční střelbu.

Stačí navštívit zbraně a střelivo a vybrat si ty nejlepší a nejvhodnější diabolky, broky, ocelové broky BB pro vaše vzduchové zbraně, vzduchové pušky, vzduchové pistole, vzduchové revolvery, vzduchové samopaly, vzduchové zbraně CO2, větrovky PCP.

 

V České republice volně prodejné od 18 LET!!!

1, 2, 3510  další další

1, 2, 3510  další další
Kontakt
Jaroslav Výborný
Jaroslav Výborný
Tel: 602 710 909

Aktuality
Střelecký ráj ve Střelecké revue Střelecký ráj ve Střelecké revue

Napsali o nás ve Střelecké revue. Více se dovíte zde.

07.03.2012