Přihlášení
Uživatel:
Heslo:

E-mailový zpravodaj
 
 

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

pružinové

Zobrazení katalogu:     Výrobce:      Seřazení: vzestupně sestupně
streleckyraj.cz » Vzduchové pušky » pružinové

Vzduchové zbraně - vzduchové pušky, vzduchové pistole, vzduchové revolvery, vzduchové samopaly mají různé technické vybavení. Dlouhé vzduchové zbraně - vzduchové pušky se ještě stále nejvíce vyrábějí s klasickým pružinovým systémem. Vzduchové pušky pružinové se zlamovací hlavní případně se zlamovací spodní pákou - tyto vzduchové pušky pružinové se zlamovací spodní pákou mají výhodu v tom, že hlaveň u této vzduchové pušky zůstává stále pevná, nedochází tedy k opotřebení zlamovacího mechanismu a tím tyto vzduchové pušky ani po létech používání neztrácejí na přesnosti.

V poslední době přicházejí světoví výrobci se stále novými inovacemi a vzduchové zbraně - vzduchové pušky - vzduchové pušky pružinové jsou vybovovány novými revolučními systémy, např. španělský výrobce GAMO přišel se systémem IGT, německá firmy Umarex - Walther zase nyní přichází s ještě revolučnějším systémem LGV.

 

Jedno je jisté - vzduchové zbraně, vzduchové pušky, vzduchové pušky pružinové mají a budou mít stále své věrné příznivce.

 

V České republice volně prodejné od 18 let!!

1, 2, 3  další další

1, 2, 3  další další
Kontakt
Jaroslav Výborný
Jaroslav Výborný
Tel: 602 710 909

Aktuality
Střelecký ráj ve Střelecké revue Střelecký ráj ve Střelecké revue

Napsali o nás ve Střelecké revue. Více se dovíte zde.

07.03.2012