Přihlášení
Uživatel:
Heslo:

E-mailový zpravodaj
 
 

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

příslušenství


Zobrazení katalogu:     Výrobce:      Seřazení: vzestupně sestupně
streleckyraj.cz » Vzduchové pušky » příslušenství

V sortimentu příslušenství pro vzduchové pušky najdete vše, co souvisí s používáním, přechováváním a správnou údržbou  Vaší vzduchové pušky. Velmi důležitou součástí příslušenství pro vzduchové pušky  jsou rovněž různé střelničky a terče.  Tyto střelničky a terče najdete v samostatné skupině výrobků nazvané střelničky a terče.

 

V této skupině výrobků nazvané příslušenství pro vzduchové pušky najdete např. bombičky CO2, bombičky CO2 12 gramů, bombičky CO2 88 gramů, hledí, mušky, pružiny pístu, těsnění pístu, zásobníky, tlakové bomby, kompenzátory, adaptéry aj.

Velmi důležitou kapitolou pro Vaše vzduchové zbraně, vzduchové pušky, vzduchové pistole, vzduchové revolvery, vzduchové zbraně CO2, větrovky PCP je jejich pravidelné čištění a údržba. Nejvhodnější přípravky pro čištění  pro Vaše vzduchové zbraně najdete v samostatné skupině výrobků označené čištění zbraní.

 

Potřebujete-li pro vaše vzduchové zbraně náhradní bombičky CO2, bombičky CO2 12 gramů, bombičky CO2 88 gramů, náhradní mušky, hledí, pružiny pístu, těsnění pístu, zásobníky, tlakové bomby, komplenzátory, adaptéry,  jste právě v té správné skupině výrobků.

 

Vaše vzduchové zbraně se neobejdou bez vhodného střeliva. Nejvhodnější střelivo pro vaše vzduchové zbraně, vzduchové pušky, vzduchové pistole, vzduchové revolvery, vzduchové zbraně CO2, větrovky PCP hledejte v samostatné skupině výrobků nazvané střelivo.  Zde najdete olověné diabolky, olověné broky, ocelové BB broky. 

Chcete-li si vaše vzduchové zbraně dovybavit např. optikou či optickými zaměřovači, navštivte samostatné kapitoly našeho internetového obchodu nazvané optika a montáže či kolimátory  a v neposlední řadě i svítilny.

 

Důležitou součástí výbavy pro vaše vzduchové pušky jsou také kufry, pouzdra.  Nejvhodnější kufry a pouzdra pro Vaše vzduchové zbraně najdete v samostatné kapitole nazvané pouzdra na zbraně.

 

Zbraně a střelivo - pojďte, z naší bohaté nabídky, kterou neustále rozšiřujeme, vybírejte a objednávejte!!

 

V České republice volně prodejné od 18 LET!!!

1, 2, 3, 4  další další

1, 2, 3, 4  další další
Kontakt
Jaroslav Výborný
Jaroslav Výborný
Tel: 602 710 909

Aktuality
Střelecký ráj ve Střelecké revue Střelecký ráj ve Střelecké revue

Napsali o nás ve Střelecké revue. Více se dovíte zde.

07.03.2012