Přihlášení
Uživatel:
Heslo:

E-mailový zpravodaj
 
 

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

PCP

Toto oddělení je prázdné.
streleckyraj.cz » Vzduchové pušky » PCP

V posledních letech narůstá ve světě sportovní střelby zájem o vzduchové zbraně  na stlačený vzduch, tzv. PCP větrovky.  Tyto vzduchové zbraně jsou vybaveny kontejnerem na stlačený vzduch, který natlakujete buďto manuální ruční pumpou  nebo přepouštěním z velké tlakové láhve. Jde o nejmodernější technologii stále více aplikovanou při sportovní terčové střelbě po celém světě.

Vzduchové pušky, vzduchové pistole na stlačený vzduch. Dříve používali tyto vzduchové pušky, vzduchové pistole - větrovky PCP na stlačený vzduch, především soutěžní střelci, vzduchové zbraně v této kategorii bývaly vždy velmi drahé. V současné době je však možno pořídit takové vzduchové pušky, vzduchové pistole - větrovky PCP již za vcelku rozumné ceny. Počáteční vyšší pořizovací náklady vyváží následná ekonomičtější střelba.

Rovněž vzduchové zbraně - vzduchové pušky - vzduchové pistole - větrovky PCP se vyrábějí jak v jednoranném provedení tak i v provedení s víceranným zásobníkem.

Také můžete volit různou kapacitu kontejneru na stlačený vzduch, samotné kontejnery bývají většinou vybaveny manometrem pro aktuální měření tlaku.

V našem internetovém obchodě najdete vzduchové zbraně - vzduchové pušky, vzduchové pistole, PCP větrovky určené pro široké rekreační a sportovní využití.

 

V České republice volně prodejné od 18 LET!!!

Kontakt
Jaroslav Výborný
Jaroslav Výborný
Tel: 602 710 909

Aktuality
Střelecký ráj ve Střelecké revue Střelecký ráj ve Střelecké revue

Napsali o nás ve Střelecké revue. Více se dovíte zde.

07.03.2012