Přihlášení
Uživatel:
Heslo:

E-mailový zpravodaj
 
 

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

CO2

Zobrazení katalogu:     Výrobce:      Seřazení: vzestupně sestupně
streleckyraj.cz » Vzduchové pušky » CO2

Dlouhé vzduchové pušky CO-2 systémem s vysokou úsťovou energií, v České republice volně prodejné od 18 let s úsťovou energií až 16 joulů.  To je přibližně dvojnásobná rychlost střely než tomu bylo u dřívějších klasických vzuchovek.  Vzduchové pušky CO2 jsou nejvhodnější a nejoblíbenější pro přesnou terčovou střelbu na větší vzdálenosti. Jednoznačně doporučuji nové vzchudové pušky CO2 od německé společnosti Umarex či tradiční americké modely Crosman. Výhodou střelby z těchto vzduchových pušek je i víceranný systém. 

 

Vzduchové zbraně - vzduchové pušky CO2, vduchové pistole CO2, vzduchové revolvery CO2, vzduchové samopaly CO2 jsou většinou určeny pro pohon na malé bombičky CO2 12 gramů. Z takové bombičky CO2 pak můžete vystřelit přibližně 60 až 80 výstřelů při konstantní úsťové energii. Je třeba také upozornit na to, že některé vzduchové zbraně - vzduchové pušky, vzduchové pistole, vzduchové revolvery, vzduchové samopaly - jsou osazeny drážkovanou hlavní, což je jedna ze záruk přesnosti střelby z takové vzduchové zbraně.  Někteří výrobci uvádí na trh i vzduchové zbraně - vzduchové pistole, vzduchové pušky, vzduchové revolvery či vzduchové samopaly s hladkou hlavní. Tyto CO2 zbraně  jsou určeny pro střelbu BB-ocelovými broky. Jelikož takový brok je těžší než klasická diabolka, je možno dosahovat s těmito zbraněmi vyšších energií a proto jsou tyto vzduchové zbraně -vzduchové pušky, vzduchové pistole, vzduchové revolvery, vzduchové samopaly určeny zejména pro destrukční střelbu. 

Nejmodernější vzduchové zbraně - vzduchové pušky - jsou určeny také pro pohon na velkokapacitní bombičky CO2 88 gramů. 

Závěrem je třeba připomenout, že i v České republice přibývá příznivců, kteří ve stále větší míře používají ke střelbě většinou víceranné vzduchové pušky, vzduchové pistole,vzduchové revolvery, vzduchové samopaly CO2.

 

V České republice volně prodejné od 18 LET!!!

1, 2  další další

1, 2  další další
Kontakt
Jaroslav Výborný
Jaroslav Výborný
Tel: 602 710 909

Aktuality
Střelecký ráj ve Střelecké revue Střelecký ráj ve Střelecké revue

Napsali o nás ve Střelecké revue. Více se dovíte zde.

07.03.2012