Přihlášení
Uživatel:
Heslo:

E-mailový zpravodaj
 
 

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

Vzduchové pušky


Zobrazení katalogu:     Výrobce:      Seřazení: vzestupně sestupně
streleckyraj.cz » Vzduchové pušky

Dříve to bylo jednoduché rozhodování. Člověk byl šťastný, že vůbec nějakou vzduchovku sehnal. Dnes z toho obrovského výběru až oči přechází. Jeden lepší model vzduchové pušky  než druhý, výrobci se předhánějí v tom, jak zbraně  ještě více vylepšit a zdokonalit aby získali zákazníka na svoji stranu. 

Vzduchové zbraně nabývají mezi lidmi stále větší obliby. Ke koupi vzduchové zbraně, vzduchové pušky, vzduchové pistole není třeba žádného zbrojního průkazu, vzduchové pušky, vzduchové pistole, vzduchové revolvery si může pořídit pro svoji zábavu či drobný lov každý občan, který dosáhl věku 18 let. A nejsou to ledasjaké vzduchové  pušky. Aktuální český zákon o zbraních a střelivu Vám umožňuje používat velmi silné vzduchové zbraně -vzduchové pušky, vzduchové pistole, vzduchové revolvery - a to až s maximální úsťovou energií 16 joulů, což odpovídá úsťové rychlosti střely okolo 250 metrů za vteřinu a to již je úctyhodný výkon. Bezpečnostní pásmo u těchto nejsillnějších vzduchových pušek je až okolo 700 metrů.   

 

Největší zájem mezi zákazníky je stále ještě o vzduchové pušky pružinové -  klasické vzduchové pušky pružinové se zlamovací hlavní, případně vzduchové pušky pružinové se zlamovací spodní pákou, které se těší vzrůstající oblibě. Hlaveň této vzduchové zbraně - vzduchové pušky pružinové se zlamovací spodní pákou  totiž zůstává stále pevná, zlamovací mechanismus se neopotřebovává a tím ani po dlouhé době neztrácí tato vzduchová zbraň - vzduchová puška pružinová na své přesnosti. Tyto vzduchové pušky pružinové bývají jednoranné.

Stále přibývá zákazníků, kteří si pořizují víceranné vzduchové zbraně - vzduchové pušky, vzduchové pistole, vzduchové revolvery. Aktuálně nejvíce rozšířené jsou víceranné vzduchové zbraně - vzduchové pušky, vzduchové pistole, vzduchové revolvery s pohonem na plyn CO2. Pro tyto vzduchové zbraně - vzduchové pušky, vzduchové pistole, vzduchové revolvery či vzduchové samopaly se používají nejčastěji malé bombičky CO2 12 gramů, pro nejmodernější vzduchové zbraně - vzduchové pušky potom velkokapacitní bombičky CO2 88 gramů. Tyto vzduchové zbraně mají ve většině případů válečkové zásobníky s kapacitou 8 až 10 diabolek.

Nemohu také opomenout vzduchové zbraně - větrovky vybavené kontejnerem na stlačený vzduch. Větrovky jsou jak jednoranné tak i víceranné, menší nevýhodu spatřuji v počátečních vyšších pořizovacích nákladech.

Světoví výrobci přicházejí i v oboru vzduchové zbraně, vzduchové pušky, vzduchové pistole, vzduchové revolvery, vzduchové samopaly se stále novými nápady, inovacemi. Zákazník si má opravdu z čeho vybírat.

 

V České republice volně prodejné od 18 let!!!

1, 2, 3, 4  další další

1, 2, 3, 4  další další
Kontakt
Jaroslav Výborný
Jaroslav Výborný
Tel: 602 710 909

Aktuality
Střelecký ráj ve Střelecké revue Střelecký ráj ve Střelecké revue

Napsali o nás ve Střelecké revue. Více se dovíte zde.

07.03.2012