Přihlášení
Uživatel:
Heslo:

E-mailový zpravodaj
 
 

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

střelivo

Zobrazení katalogu:     Výrobce:      Seřazení: vzestupně sestupně
streleckyraj.cz » Vzduchovky » střelivo

 V naší nabídce si může vybrat každý. Osobně preferuji velmi kvalitní české olověné diabolky od bohumínské společnosti JSB, která vyrábí diabolky skutečně s velkou péčí a exportuje je do celého světa. Pro Vaše vzduchovky, nejsilnější vzduchovky, pružinové vzduchovky, vzduchovky CO2, vzduchovky PCP si můžete zakoupit i testovací sady - diabolky v různých rozměrech a gramážích. Podle výsledků střelby z Vaší vzduchovky pak zvolíte nejvhodnější rozměr a hmotnost diabolky. Tyto diabolky si pak budete pro střelbu z Vaší vzduchovky kupovat. Pro Vaše vzduchovky nabízíme diabolky v rážích 4,5 mm, 5,5 mm či 6,35. Pro toho, kdo si chce "jen tak" zastřílet, nabízíme i levné druhy diabolek od španělské společnosti GAMO. Tyto diabolky určitě nejsou nekvalitní takže se nemusíte bát kupovat je.

Podle toho, pro jaký účel budete Vaše vzduchovky používat, zvolíte tvar a hmotnost diabolky. Nabízíme diabolky s ploškou, se špičkou, s kulatou hlavičkou a různé speciální diabolky.  V naší nabídce pro Vaše vzduchovky také najdete klasické olověné broky v ráži 4,5 mm v různých hmotnostech.

 

Pro vzduchovky - nejsilnější vzduchovky CO2 s hladkou hlavní nabízíme ocelové broky BB v ráži 4,5 mm. Tyto ocelové broky BB skutečně používejte pouze pro vzduchovky s hladkou hlavní. Pokud byste tyto ocelové broky BB použili pro Vaše vzduchovky s drážkovanou hlavní, došlo by k poškození zbraně a ztratili byste veškeré nároky na záruční opravy Vaší vzduchovky.

 

V ČESKÉ REPUBLICE VOLNĚ PRODEJNÉ OD 18 LET!!!

1, 2, 356  další další

1, 2, 356  další další