Přihlášení
Uživatel:
Heslo:

E-mailový zpravodaj
 
 

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

Vzduchovky


Zobrazení katalogu:     Výrobce:      Seřazení: vzestupně sestupně
streleckyraj.cz » Vzduchovky

V naší nabídce najdete nejsilnější vzduchovky, především nejvíce rozšířené a oblíbené CO2 vzduchové pistoletaké pružinové vzduchovky či vzduchovky na stlačený vzduch. V posledních 10 letech na celém světě a tedy i v naší zemi prudce vzrůstá zájem o vzduchovky vhodné jak ke sportovní tak i k rekreační a zábavné střelbě. Při výběru hodně záleží na tom, za jakým účelem si vzduchovky pořizujete. Pokud si chcete zasoutěžit a střílet přesně na terč, potom ze svých dlouholetých zkušeností doporučuji značkové vzduchovky na bombičku CO2 12 gramů vyráběné přímo v Německu světoznámou firmou Umarex Walther. Tyto vzduchovky na diabolky ráže 4,5 mm jsou vybaveny velmi kvalitní drážkovanou hlavní, stavitelnými mířidly, 8-ranným věnečkovým zásobníkem. Z jedné bombičky vystřelíte cca 60 až 80 ran při konstantní úsťové energii. Zejména u mladých lidí jsou v oblibě vzduchovky CO2 na ocelové broky BB ráže 4,5 mm. Je nutno si však uvědomit, že tyto nejsilnější vzduchovky jsou vybaveny hladkou hlavní a s hladkou hlavní nemohou vzduchovky docílit úplně přesné střelby na terč. Tyto vzduchovky jsou však většinou silnější než vzduchovky na diabolky.

Nejsilnější vzduchovky - za tímto pojmem se skrývají zejména nejsilnější vzduchové pušky, nejsilnější vzduchovky s dlouhou hlavní, u kterých je možno podle aktuálně platného zákona o zbraních a střelivu prodávat zákazníkům bez zbrojního průkazu nejsilnější vzduchovky s maximální úsťovou energií 16 joulů a to už je skutečně pro nejsilnější vzduchovky velmi solidní výkon!!! Mnoho zákazníků, kteří vlastní starší české vzduchovky Slavia či jiné obdobné modely, je překvapeno, že naše současná nabídka zahrnuje zejména nejsilnější vzduchovky, které mají až dvojnásobný výkon oproti starším modelům. A to už je opravdu velký rozdíl!!

 

 

Krátké nejsilnější vzduchovky, tj. vzduchové pistole, vzduchové revolvery sice tak vysoký výkon, tak vysokou úsťovou rychlost jako nejsilnější vzduchovky dlouhé nemají, ale výrobci se snaží i u těchto krátkých vzduchovek vylepšovat konstrukční řešení tak, aby i tyto krátké nejsilnější vzduchovky dosahovaly co nejvyšších výkonů a rychlosti střely. 

Pokud jde o kategorii nejsilnější vzduchovky krátké, tj. vzduchové pistole či vzduchové revolvery, i zde platí, že najdete rozdíly v jejich kvalitě. Proto doporučuji nevybírat nejsilnější vzduchovky pouze podle vzhledu, atraktivity, ceny. Každému, kdo se na mne obrátí, rád předám své osobní mnohaleté zkušenosti z tohoto oboru a pokud bude mít zájem, rád doporučím takové nejsilnější vzduchovky, vduchové pistole, vzduchové revolvery, vzduchové pušky, se kterými mám ty nejlepší zkušenosti, které získávám z praktických poznatků svých zákazníků. 

Pojďte tedy a vybírejte z bohaté nabídky nejsilnější vzduchovky, vzduchové pistole, vzduchové revolvery, vzduchové pušky.  

 

V ČESKÉ REPUBLICE VOLNĚ PRODEJNÉ OD 18 LET!!! 

1, 2, 359  další další

1, 2, 359  další další
Kontakt
Jaroslav Výborný
Jaroslav Výborný
Tel: 602 710 909

Aktuality
Střelecký ráj ve Střelecké revue Střelecký ráj ve Střelecké revue

Napsali o nás ve Střelecké revue. Více se dovíte zde.

07.03.2012