Přihlášení
Uživatel:
Heslo:

E-mailový zpravodaj
 
 

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

Střelničky a terče

Zobrazení katalogu:     Výrobce:      Seřazení: vzestupně sestupně
streleckyraj.cz » Střelničky a terče

Český národ je soutěživý.  Jednou z nejoblíbenějších kolektivních zábav je i střelba na terč.  Někdo používá sisalové terče na šipky, jiný střílí třeba ze vzduchovky, CO2 zbraně či z airsoftové zbraně na střelecké terče. Pod pojmem terče na vzduchovku  můžeme mít namysli např. klasické papírové terče  nebo také lapače broků, lapače diabolek, terče na lukostřelbu či terče na střelbu z kuší apod.

 

Terče na vzduchovku jsou plechové, většinou cenově velmi dostupné a také bezpečné. Střelecké terče máme v klasickém provedení, tj. lapač broků, lapač diabolek na který umístíme papírový terč. Střelecké terče mohou být ale také ještě zábavnější, např. ve tvaru divočáka, králíka, holuba, krysy aj.

Pokud vlastníte vzduchovky, vzduchové zbraně, CO2 zbraně s vysokou úsťovou energií, volte raději střelecké terče - lapače broků, lapače diabolek z odolnějšího silnějšího plechu.

 

Velmi oblíbené střelecké terče jsou střelnice RAVEN čtyři kačeny, popřípadě RAVEN 4 prasata. Když sestřelíte všechny 4 kačeny, objeví se Vám v zorném poli kulatý terčík. Po jeho sestřelení se opět všechny 4 kačeny automaticky zvednou a můžete soutěžit dále aniž byste museli s terči manipulovat. Je to opravdu perfektní zábava pro celou rodinu nebo kruh přátel.  Vřele doporučuji!!!

 

Doporučuji i terče tréningové či závodní vyrobené z velmi odolného plechu s možností nastavení několika průměrů cílového bodu.

Pro příznivce airsoftu máme v nabídce praktický lapač plastových kuliček s papírovými terči a záchytnou síťkou.

1, 2, 3  další další

1, 2, 3  další další
Kontakt
Jaroslav Výborný
Jaroslav Výborný
Tel: 602 710 909

Aktuality
Střelecký ráj ve Střelecké revue Střelecký ráj ve Střelecké revue

Napsali o nás ve Střelecké revue. Více se dovíte zde.

07.03.2012