Přihlášení
Uživatel:
Heslo:

E-mailový zpravodaj
 
 

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

revolverové

Zobrazení katalogu:     Výrobce:      Seřazení: vzestupně sestupně
streleckyraj.cz » Střelivo » plynové » revolverové

 Zbraně a střelivo, střelivo a zbraně, jedno bez druhého nemůže snad ani být. Chcete-li si zastřílet z Vaší zbraně, vyberte si v našem internetovém obchodě vhodné střelivo, náboje.  Zbraně a střelivo, to nejsou jen vzduchovky, vzduchové pušky, vzduchové pistole, flobertky, airsoftové zbraně, airsoftové samopaly aj. ale také obzvláště u českých zákazníků velmi oblíbené plynovky, plynové pistole, plynové revolvery.  I když více se prodávají plynové pistole, z bezpečnostního hlediska jsou spolehllivější plynové revolvery u nichž nemůže dojít k náhodnému zablokování náboje.

 

Střelivo zbraně, koukněte na ně! V naší nabídce najdete pro Vaše plynovky, plynové pistole, plynové revolvery střelivo, náboje v různých provedeních. Pro sebeobranu jsou velmi oblíbené CS plynové náboje, PV pepřové náboje či PV SUPER pepřové náboje, které spolehlivě a účinně působí nejen na darebáky ale např. i na zdivočelé psy.  Plynové střelivo, plynové náboje, pepřové náboje nabízíme pro revolvery v ráži 9 mm.

 

Střelivo zbraně - u nás si každý to správné střelivo a nejvhodnější náboje pro svoje plynovky, plynové pistole, plynové revolvery, zcela určitě najde.

 

POZOR! V České republice volně prodejné od 18 LET!!!!