Přihlášení
Uživatel:
Heslo:

E-mailový zpravodaj
 
 

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

plynové


Zobrazení katalogu:     Výrobce:      Seřazení: vzestupně sestupně
streleckyraj.cz » Střelivo » plynové

 Zbraně a střelivo, střelivo a zbraně, jedno bez druhého snad ani nemůže být. Chcete-li si zastřílet z Vaší zbraně, vyberte si v našem internetovém obchodě vhodné střelivo.  Zbraně a střelivo, to jsou např. vzduchovky, vzduchové pušky, větrovky, flobertky ale také velmi žádané a u českých zákazníků zvláště oblíbené plynovky, plynové pistole, plynové revolvery.  V dnešní neklidné době si chce každý účinně chránit svůj majetek. Plynovky přitom nejsou určeny pouze k sebeobraně ale také pro zábavu, pro plašení špačků, pro odpalování efektních světlic, pro startovací účely, pro výcvik psů apod.

 

A právě pro plynovky je určeno střelivo, které Vám v této podkategorii nabízíme.  Střelivo zbraně, koukněte na ně!  Z naší nabídky si můžete vybrat pro Vaše plynovky, plynové zbraně, plynové pistole, plynové revolvery např. poplašné náboje, startovací náboje, plynové náboje, CS náboje, PV pepřové náboje, Flash Defence náboje se světelným zábleskem, poplašné náboje vytvářející obláček dýmu pro příznivce westernu, světlice s různými barevnými a hlukovými efekty.  Můžete si vybrat náboje v ráži 6 mm, 8 mm, 9 mm, startovací náboje v r. 22 long. 

 

Střelivo zbraně - u nás si každý to správné střelivo a nejvhodnějí náboje pro své plynovky, plynové pistole, plynové revolvery, zcela jistě  najde.

 

POZOR! V České republice volně prodejné od 18 LET!!!!

1, 2, 3  další další

1, 2, 3  další další
Kontakt
Jaroslav Výborný
Jaroslav Výborný
Tel: 602 710 909

Aktuality
Střelecký ráj ve Střelecké revue Střelecký ráj ve Střelecké revue

Napsali o nás ve Střelecké revue. Více se dovíte zde.

07.03.2012