Přihlášení
Uživatel:
Heslo:

E-mailový zpravodaj
 
 

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

kalibr 6,35mm

Zobrazení katalogu:     Výrobce:      Seřazení: vzestupně sestupně
streleckyraj.cz » Střelivo » vzduchové » kalibr 6,35mm

 Zbraně a střelivo, střelivo a zbraně, jedno bez druhého snad ani nemůže být. Chcete-li si zastřílet z Vaší zbraně, vyberte si u nás vhodné střelivo. Zbraně a střelivo, to nejsou jen plynovky, flobertky či airsoftové zbraně apod., ale také v České republice velmi hojně používané vzduchovky, vzduchové zbraně, vzduchové pušky, vzduchové pistole aj.  A právě pro tyto vzduchovky, vzduchové zbraně, vzduchové pušky, vzduchové pistole je určeno střelivo, které najdete v této podkategoii našeho internetového obchodu. Střelivo zbraně, koukněte na ně!

 

Zbraně a střelivo, střelivo a zbraně - v naší nabídce najdete jak nejoblibenější olověné diabolky v ráži 4,5 mm, tak i těžší olověné diabolky v ráži 5,5 mm a olověné diabolky v ráži 6,35 určené zejména pro lovecké účely. Zejména vzduchové pušky, vzduchové zbraně v ráži 5,5 mm a vzduchové zbraně, vzduchové pušky v ráži 6,35 mm dokážou nejlépe využít vysoké dopadové energie pro lovecké účely, pro odstřel drobných hlodavců - škůdců.

 

Střelivo zbraně - zbraně a střelivo - u nás si každý to správné střelivo a nejvhodnější náboje, v tomto případě olověné diabolky v ráži 6,35 mm, zcela jistě vybere!!

 

POZOR!  V České republice volně prodejné od 18 LET!!!!


Kontakt
Jaroslav Výborný
Jaroslav Výborný
Tel: 602 710 909

Aktuality
Střelecký ráj ve Střelecké revue Střelecký ráj ve Střelecké revue

Napsali o nás ve Střelecké revue. Více se dovíte zde.

07.03.2012