Přihlášení
Uživatel:
Heslo:

E-mailový zpravodaj
 
 

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

kalibr 5,5mm

Zobrazení katalogu:     Výrobce:      Seřazení: vzestupně sestupně
streleckyraj.cz » Střelivo » vzduchové » kalibr 5,5mm

 Zbraně a střelivo, střelivo a zbraně, jedno bez druhého nemůže být. Chcete-li si zastřílet  z Vaší zbraně, vyberte si u nás vhodné střelivo. Zbraně a střelivo, to nejsou jen plynovky, flobertky, airsoftové zbraně aj., nýbrž  hlavně v České republice velmi oblíbené vzduchovky, vzduchové zbraně, vzduchové pušky, vzduchové pistole apod.  A právě pro tyto vzduchovky, vzduchové zbraně, vzduchové pušky, vzduchové pistole je určeno střelivo, které Vám v této podkategorii našeho internetového obchodu nabízíme. Střelivo zbraně, koukněte na ně!

 

V naší nabídce najdete nejen nejpoužívanější olověné diabolky v ráži 4,5 mm, nýbrž také olověné diabolky používané v poslední době zejména pro drobné lovecké účely, tj. olověné diabolky v ráži 5,5 mm, případně olověné diabolky v ráži 6,35 mm.  Zejména vzduchové pušky, vzduchové zbraně s úsťovou energií 16 Joulů mohou nejefektivněji využít olověné diabolky v ráži 5,5 mm a olověné diabolky v ráži 6,35 mm pro lovecké účely, zejména k odstřelu drobných hlodavců - škůdců. U zákazníků jsou nejoblíbenější velmi přesné a účinné olověné diabolky od českého výrobce JSB.  Jedná se např. o olověné diabolky Exact, olověné diabolky Polymag Predator, olověné diabolky Straton aj.

 

Střelivo zbraně - u nás si každý to správné střelivo a nejvhodnější náboje, v tomto případě olověné diabolky 5,5 mm, zcela jistě vybere.

 

POZOR!  V České republice volně prodejné od 18 LET !!!!

1, 2, 3, 4  další další

1, 2, 3, 4  další další
Kontakt
Jaroslav Výborný
Jaroslav Výborný
Tel: 602 710 909

Aktuality
Střelecký ráj ve Střelecké revue Střelecký ráj ve Střelecké revue

Napsali o nás ve Střelecké revue. Více se dovíte zde.

07.03.2012