Přihlášení
Uživatel:
Heslo:

E-mailový zpravodaj
 
 

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

kalibr 4,5mm

Zobrazení katalogu:     Výrobce:      Seřazení: vzestupně sestupně
streleckyraj.cz » Střelivo » vzduchové » kalibr 4,5mm

 Zbraně a střelivo, střelivo a zbraně, jedno bez druhého nemůže snad ani být. Chcete-li si zastřílet z Vaší vzduchové zbraně, vyberte si u nás vhodné střelivo.  Zbraně a střelivo, to nejsou jen plynovky, flobertky, airsoftové zbraně, ale také zejména vzduchovky, vzduchové zbraně, vzduchové pistole, CO2 vzduchové zbraně, PCP větrovky, vzduchové pušky se zlamovací hlavní aj.  A právě pro tyto vzduchové zbraně, vzduchovky, je určeno střelivo, které Vám nabízíme v této podkategorii našeho internetového obchodu.

Nejvíce rozšířené a nejoblíbenější střelivo pro vzduchovky, vzduchové pušky, jsou v České republice stále olověné diabolky v ráži 4,5 mm, případně i olověné broky v ráži 4,5 mm. V posledních letech však výrazně stoupá i zájem o vzduchové zbraně, vzduchové pistole na BB ocelové broky v ráži 4,5 mm, které jsou určeny zejména pro vzduchovky, vzduchové zbraně, vzduchové pistole vybavené hladkou hlavní. Jedná se většinou o cenově výhodné vzduchové pistole, vzduchové zbraně určené zejména pro rekreační a zábavné účely.  Střelivo zbraně, koukněte na ně!

V naší nabídce najdete olověné diabolky v ráži 4,5 mm jak v cenově výhodné běžné kvalitě tak i nejkvalitnější a nejoblíbenější olověné diabolky od českého výrobce JSB.  Zejména olověné diabolky Exact, Match, Polymag Predator, Straton se těší mimořádné oblibě u těch zákazníků a střelců, kteří chtějí dosahovat při střelbě ze vzduchovky těch nejlepších výsledků. Olověné broky se již příliš nepoužívají ale stále mají své zastánce. BB ocelové broky v žádném případě nepoužívejte pro vduchovky, vzduchové zbraně, vzduchové pistole, vzduchové pušky, které mají hlaveň opatřenou vývrtem. Vývrt vzduchovky, který garantuje přesnou střelbu, byste si zničili.

 

Střelivo zbraně, zbraně a střelivo - u nás si každý to správné střelivo a nejvhodnější náboje , v tomto případě nejvhodnější diabolky a broky, zcela jistě najde.

 

POZOR!!! V České republice prodejné od 18 let!!!!

1, 2, 356  další další

1, 2, 356  další další
Kontakt
Jaroslav Výborný
Jaroslav Výborný
Tel: 602 710 909

Aktuality
Střelecký ráj ve Střelecké revue Střelecký ráj ve Střelecké revue

Napsali o nás ve Střelecké revue. Více se dovíte zde.

07.03.2012