Přihlášení
Uživatel:
Heslo:

E-mailový zpravodaj
 
 

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

příslušenství

Zobrazení katalogu:     Výrobce:      Seřazení: vzestupně sestupně
streleckyraj.cz » Praky » příslušenství

Chcete-li se na zahradě bavit a zastřílet si do plechovek, lahví, různých jiných terčů, kupte si praky  z naší široké nabídky.

 

Při střelbě ale neustále myslete na to, že prak není hračka a že je s ním třeba zacházet obezřetně a střílet pouze na bezpečný cíl!!!!

 

I my starší ročníky se občas vracíme vzpomínkami do našeho dětství. Jaké tehdy byly praky ke střelbě? Předháněli jsme se s kamarády, kdo dokáže vyrobit nejlepší prak.  Ty nejlepší praky ke střelbě jsme tehdy vyráběli z obyčejných větví ze stromů.

 

Dnešní moderní praky ke střelbě jsou přímo profesionální. V naší nabídce najdete ty nejlepší praky od zkušeného italského výrobce, který vyváží praky do celého světa.

 

Nejlepší praky ke střelbě jsou vybaveny zásobníky na kuličky, nejlepší praky ke střelbě mají dokonce  stavitelná mířidla a velmi pevné a pružné gumy s dlouhou životností. Pokud se ale po čase guma unaví a přetrhne, najdete v naší nabídce pro všechny praky  i náhradní gumy. V našem sortimentu je i guma letecká - letecká guma, takže si můžete vyrobit ten nejlepší prak sami.

 

Nechybí ani ocelové kuličky v různých velikostech a gramážích, se kterými dokáží Vaše praky zasáhnout každý cíl, raději ale ne sousedovo okno.

 

Pojďte a vyberte si u nás ty nejlepší praky ke střelbě!


Kontakt
Jaroslav Výborný
Jaroslav Výborný
Tel: 602 710 909

Aktuality
Střelecký ráj ve Střelecké revue Střelecký ráj ve Střelecké revue

Napsali o nás ve Střelecké revue. Více se dovíte zde.

07.03.2012