Přihlášení
Uživatel:
Heslo:

E-mailový zpravodaj
 
 

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

opasková

Zobrazení katalogu:     Výrobce:      Seřazení: vzestupně sestupně
streleckyraj.cz » Pouzdra na zbraně » opasková

 Pouzdra na zbraně. Ke kvalitním zbraním neodmyslitelně patří i kvalitní pouzdra na zbraně. My Vám nabízíme výrobky německé zbrojařské firmy Walther-Umarex  a české firmy Dasta, která vyrábí velmi kvalitní nylonová pouzdra na zbraně a exportuje je již mnoho let do celého světa.

 

Pouzdra na zbraně - v naší nabídce najdete tradiční opasková pouzdra na zbraně, podpažní pouzdra na zbraně, skrytá pouzdra na zbraně, kožená pouzdra na zbraně, nylonová pouzdra na zbraně, pouzdra na zbraně s klipem, pouzdra na zbraně podpažní vertikální, pouzdra na zbraně podpažní horizontální, pouzdra na zbraně podpažní kombinovaná, pouzdra na zbraně pro praváky a na objednávku i pouzdra na zbraně pro leváky.

 

Pro Vaše dlouhé vzduchové zbraně máme v nabídce kvalitní pevné kufry se zámkem ale také levnější kufry bez zámku, kufry na zbraně dlouhé, kufry na zbraně krátké, brašny na zbraně se zámkem.

 

Opasková pouzdra na zbraně klasická s průvleky na opasek, případně s klipem, vnitřní skrytá pouzdra s klipem. Každý si může vybrat pouzdra na zbraně podle svého přání.

 

Pro každou zbraň, kterou si u nás vyberete, můžeme nabídnout i vhodné pouzdro na zbraň. 

 

Navštivte naši rubriku Pouzdra na zbraně a vybírejte!!!

1, 2  další další

1, 2  další další
Kontakt
Jaroslav Výborný
Jaroslav Výborný
Tel: 602 710 909

Aktuality
Střelecký ráj ve Střelecké revue Střelecký ráj ve Střelecké revue

Napsali o nás ve Střelecké revue. Více se dovíte zde.

07.03.2012