Přihlášení
Uživatel:
Heslo:

E-mailový zpravodaj
 
 

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

příslušenství


Zobrazení katalogu:     Výrobce:      Seřazení: vzestupně sestupně
streleckyraj.cz » Plynovky » příslušenství

 Zbraně a střelivo - plynovky - revolvery, pistole. Zbraně a střelivo - plynovky pro široké využití!!  Zbraně a střelivo - plynovky. Ještě předtím, než začnete vybírat, přečtěte si v rubrice "Váš rádce" článek "Jak vybrat plynovku". Dozvíte se řadu zajímavých informací, které Vám pomohou při výběru. Střelivo zbraně, koukněte na ně! Střelivo zbraně, u nás každý má na ně!!

Zbraně a střelivo - plynovky, pistole, revolvery, startovací náboje, poplašné náboje, slzotvorné náboje, pepřové náboje, světlice aj.  Střelivo zbraně,  součástí každé plynovky je nástavec na odpalování světlic o průměru 15 mm. Tento nástavec jednoduše našroubujete na ústí hlavně plynovky - pistole, revolver.  Zásobník pistole nebo bubínek revolveru nabijete poplašnými náboji. Do nástavce vložíte v souladu s pokyny uvedenými v návodu k obsluze k Vaší plynovce zvolenou světlici. Vždy musíte mířit pouze kolmo nad Vaši hlavu!! Odplálením poplašného náboje zapálite slož ve světlici, která vyletí směrem k nebi a vytvoří na obloze kouzelné světelné efekty. Zbraně a střelivo - plynovky. Každá pistole má zásobník, většina zákazníků si přikupuje druhý zásobník. V jednom zásobníku mají poplašné náboje, ve druhém účinné obranné náboje.

 

V této rubrice najdete různé příslušenství pro Vaše plynovky.  I když u každé plynovky najdete v základním vybavení nástavec na odpalování světlic, může se Vám tento nástavec někde zatoulat. Nabízíme Vám tedy pro Vaše plynovky náhradní nástavce pro odpalování světlic, náhradní zásobníky pro všechny nabízené plynovky, dřevěné střenky, plastové střenky pro některé plynovky, zámek spouště aj.

 

V ČESKÉ REPUBLICE VOLNĚ PRODEJNÉ OD 18 LET!!!

1, 2, 356  další další

1, 2, 356  další další
Kontakt
Jaroslav Výborný
Jaroslav Výborný
Tel: 602 710 909

Aktuality
Střelecký ráj ve Střelecké revue Střelecký ráj ve Střelecké revue

Napsali o nás ve Střelecké revue. Více se dovíte zde.

07.03.2012