Přihlášení
Uživatel:
Heslo:

E-mailový zpravodaj
 
 

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

streleckyraj.cz » Plynovky » pistole

Plynová pistole Umarex Walther PP černá cal.9mm

Vaše cena s DPH:
4 090 Kč
Vaše cena bez DPH:
3 380 Kč
  
Výrobce:
Umarex
Expedice:
Dočasně nedostupné
Záruční doba:
2 roky
Popis
Parametry
Souvísející
Galerie
Dotaz

Plynová pistole Umarex Walther PP černá cal.9mm - Popis

Plynová pistole Umarex Walther PP  černá cal. 9 mm.

 

Chcete-li se před výběrem vhodné plynovky dozvědět, k jakým účelům ji můžete používat, přečtěte si článek "Jak vybrat plynovku" v kategorii "Váš rádce".

 

D-A samonabíjecí pistole, menší svým rozměrem, lehká, příjemná na nošení, z dílny německé společnosti Umarex, jedničky na trhu poplašných a plynových zbraní. Vysoká kvalita Made in Germany. Celočerné provedení. Po našroubování nástavce na ústí hlavně je možné střílet i světlice o průměru 15 mm. 

 

WALTHER - vynikající pistole v různých velikostech.

V roce 1908 vyrobil Carl Walther z iniciativy svého staršího syna Fritze svoji první samonabíjecí pistoli. A do dnešních dnů patří společnost Carl Walther k předním výrobcům služebních zbraní na světě. Mezinárodní policejní jednotky a vojáci velmi oceňují tyto do detailu vyzrálé pistole. U sběratelů patří legendární zbraně Walther k obzvláště vytouženým kouskům. 

 

Pistole Walther PP - nadčasová klasika !

Pro pistole Walther PP bez jakýchkoliv diskusí platí, že se jedná o předchůdce všech služebních zbraní. Samotné nejnovější policejní pistole se orientují na nadčasový pěkný design klasických Waltherů.

 

Plynová signální pistole Walther PP v silné obranné ráži 9 mm P.A.K. přesvědčuje svou robustní konstrukcí a neobyčejnou optimální přívětivostí. Žádnou jinou pistoli za účelem jejího čištění nerozložíte a znovu nepřipravíte k palbě tak rychle jako právě model Walther PP.

Parametry

Typ:
pistole
Ráže:
9 mm P.A.K.
Kapacita zásobníku:
7+1
Barva:
černá
Výška:
110 mm
Délka:
170 mm
Hmotnost:
600 g

Související zboží

Dotaz na prodavače

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné