Přihlášení
Uživatel:
Heslo:

E-mailový zpravodaj
 
 

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

streleckyraj.cz » Plynovky » pistole

Plynová pistole Umarex Walther P99 černá cal.9mm

Vaše cena s DPH:
4 850 Kč
Vaše cena bez DPH:
4 008 Kč
  
Výrobce:
Umarex
Expedice:
Dočasně nedostupné
Záruční doba:
2 roky
Popis
Parametry
Souvísející
Galerie
Dotaz

Plynová pistole Umarex Walther P99 černá cal.9mm - Popis

Plynová pistole Umarex Walther P99 černá cal. 9 mm.

 

Chcete-li se před výběrem vhodné plynovky dozvědět, k jakým účelům ji můžete používat, přečtěte si článek "Jak vybrat plynovku" v kategorii "Váš rádce".

 

D-A samonabíjecí pistole v mimořádně zdařilém provedení od německé společnosti Umarex, jedničky na trhu poplašných a plynových zbraní. Vysoká kvalita Made in Germany. Celočerné provedení. Po našroubování nástavce na ústí hlavně je možné střílet i světlice o průměru 15 mm. 

 

WALTHER - vynikající pistole v různých velikostech.

V roce 1908 vyrobil Carl Walther z iniciativy svého staršího syna Fritze svoji první samonabíjecí pistoli. A do dnešních dnů patří společnosti Carl Walther k předním výrobcům služebních zbraní na světě. Mezinárodní policejní jednotky a vojáci velmi oceňují tyto do detailu vyzrálé pistole. U sběratelů patří legendární zbraně Walther k obzvláště vytouženým kouskům. 

 

Pistole Walther P 99 

Jedna z nejpokrokovějších krátkých palných zbraní současnosti. Pistole Walther P 99 je nasazena u mnoha policejních jednotek a bezpečnostních služeb na celém světě. 

Pistole Walther P 99 v plynovém signálním provedení v ráži 9 mm P.A.K. sedí perfektně v ruce a má dvouřadý 15-ti ranný zásobník. Maximální obslužný komfort spojuje tuto pistoli s největší možnou bezpečností prostřednictvím uvolňovacího tlačítka a bleskové přípravě k palbě. To je výkon, který přesvědčil nejen úředníky státní správy a znalce zbraní, ale i agenty výzvědných služeb Jeho Veličenstva.  

Parametry

Typ:
pistole
Ráže:
9 mm P.A.K.
Kapacita zásobníku:
15+1
Barva:
černá
Výška:
136 mm
Délka:
180 mm
Hmotnost:
660 g

Související zboží

Dotaz na prodavače

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné