Přihlášení
Uživatel:
Heslo:

E-mailový zpravodaj
 
 

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

streleckyraj.cz » Plynovky » pistole

Plynová pistole Umarex Walther P99 bicolor cal.9mm

Vaše cena s DPH:
5 450 Kč
Vaše cena bez DPH:
4 504 Kč
  
Výrobce:
Umarex
Expedice:
Externí sklad
Záruční doba:
2 roky
Popis
Parametry
Souvísející
Galerie
Dotaz

Plynová pistole Umarex Walther P99 bicolor cal.9mm - Popis

Plynová pistole Umarex Walther P99 bicolor cal. 9 mm.

 

Chcete-li se před výběrem vhodné plynovky dozvědět, k jakým účelům ji můžete používat, přečtěte si článek "Jak vybrat plynovku" v kategoriii "Váš rádce".

 

D-A samonabíjecí pistole v mimořádně zdařilém provedení nerozeznatelná od originálu od německé společnosti Umarex, jedničky na trhu poplašnýcha plynových zbraní. Vysoká kvalita Made in Germany. Provedení bicolor. Po našroubování nástavce na ústí hlavně je možné střílet i světlice o průměru 15 mm.

 

WALTHER - vynikající pistole v různých velikostech.

V roce 1908 vyrobil Carl Walther z iniciativy svého staršího syna Fritze svoji první samonabíjecí pistoli. A do dnešních dnů patří společnosti Carl Walther k předním výrobcům služebních zbraní na světě. Mezinárodní policejní jednotky a vojáci velmi oceňují tyto do detailu vyzrálé pistole. U sběratelů patří legendární zbraně Walther k obzvláště vytouženým kouskům.

 

Pistole Walther P 99

Jedna z nejpokrokovějších krátkých palných zbraní současnosti. Pistole Walther P 99 je nasazena u mnoha policejních jednotek a bezpečnostních služeb na celém světě.

 

Pistole Walther P 99 v signálním plynovém provedení v ráži 9 mm P.A.K. sedí perfektně v ruce a má dvouřadý 15-ranný zásobník. Maximální obslužný komfort spojuje tuto pistoli s největší možnou bezpečností prostřednictvím uvolňovacího tlačítka a bleskové přípravě ke střelbě. To je výkon, který přesvědčil nejen úředníky státní správy a znalce zbraní, ale i agenty výzvědných služeb Jeho Veličenstva.

Parametry

Typ:
pistole
Ráže:
9 mm P.A.K.
Kapacita zásobníku:
15+1
Barva:
bicolor
Výška:
136 mm
Délka:
180 mm
Hmotnost:
660 g

Související zboží

Dotaz na prodavače

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné