Přihlášení
Uživatel:
Heslo:

E-mailový zpravodaj
 
 

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

streleckyraj.cz » Plynovky » pistole

Plynová pistole Umarex Walther P22 černá cal.9mm

Vaše cena s DPH:
3 490 Kč
Vaše cena bez DPH:
2 884 Kč
  
Výrobce:
Umarex
Expedice:
Skladem
Záruční doba:
2 roky
Popis
Parametry
Souvísející
Galerie
Dotaz

Plynová pistole Umarex Walther P22 černá cal.9mm - Popis

Plynová pistole Walther P22 ráže 9 mm P.A.K.

Zabývám se prodejem plynových pistolí a revolverů vhodných pro sebeobranu  více než 20 let.

Plynová pistole Walther P22 je podle mého názoru podloženého mnohaletými zkušenostmi nejšikovnější a nejpraktičtější zbraní na trhu!! Vřele doporučuji!!

 

Plynová pistole Walther P22 je špičkový výrobek Made in Germany vyráběný přímo v základním závodě firmy Umarex v Německu. Na této pistoli je na první pohled  vidět německá preciznost a jednoduchost, vše funguje, jak má. Této pistole prodá firma Umarex ročně více než 100.000 ks. 

Lehká, příjemná do ruky, v každém okamžiku pohotově připravena k akci!! Všechny ovládací prvky chodí lehce, jednoduchá a snadná je i rozborka a sborka zbraně pro čištění.

7-ranový zásobník plně dostačující pro efektivní sebeobranu. Dle dlouholetých zkušeností uživatelů je vhodné v zásobníku střídat nejsilnější pepřové náboje s náboji CS, případně i s náboji poplašnými, buďto standardními nebo náboji s označením Flash Defence, které kromě mohutné rány vydávají i velký záblesk. A pokud plynovku nemusíte za celý rok pro sebeobranu použít, potom si můžete alespoň o Silvestrovské noci vystřelit pár efektních světlic,  mezi ty nejefektnější světlice s ohňostrojovým efektem patří světlice Sternbukett.

 

Chcete-li se před výběrem vhodné plynovky dozvědět, k jakým účelům ji můžete používat, přečtěte si článek "Jak vybrat plynovku" v kategorii "Váš rádce".

 

D-A samonabíjecí pistole s plastovým rámem a příjemným designem, velmi zdařilá replika ostré pistole Walther, z dílny německé společnosti Umarex.  Celočerné provedení. Po našroubování nástavce na ústí hlavně je možné střílet i světlice o průměru 15 mm. 

 

WALTHER - vynikající pistole v různých velikostech. 

V roce 1908 vyrobil Carl Walther z iniciativy svého staršího syna Fritze svoji první samonabíjecí pistoli. A do dnešních dnů patří společnosti Carl Walther k předním výrobcům služebních zbraní na světě. Mezinárodní policejní jednotky a vojáci velmi oceňují tyto do detailu vyzrálé pistole. U sběratelů patří legendární zbraně Walther k obzvláště vytouženým kouskům. 

 

Walther P 22 - velká palebná síla při malé hmotnosti !

Pistole Walther P 22, to je kompaktní zbraň se smysluplnými a zajímavými rysy. Profilovaná rukojeť a extra rýhování na přední a zadní části závěru garantují pevný úchop a stabilní záměr. Oboustranně obsluhovatelná pojistka se postará o vysoký standard bezpečnosti.  

Parametry

Typ:
pistole
Ráže:
9 mm P.A.K.
Kapacita zásobníku:
7+1
Barva:
černá
Výška:
120 mm
Délka:
154 mm
Hmotnost:
480 g

Související zboží

Dotaz na prodavače

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné