Přihlášení
Uživatel:
Heslo:

E-mailový zpravodaj
 
 

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

streleckyraj.cz » Plynovky » pistole

Plynová pistole Umarex Colt Government 1911 A1 černá cal.9mm

Vaše cena s DPH:
3 990 Kč
Vaše cena bez DPH:
3 298 Kč
  
Výrobce:
Umarex
Expedice:
Dočasně nedostupné
Záruční doba:
2 roky
Popis
Parametry
Souvísející
Galerie
Dotaz

Plynová pistole Umarex Colt Government 1911 A1 černá cal.9mm - Popis

Plynová pistole Umarex Colt Government 1911 černá cal. 9 mm.

 

Chcete-li se před výběrem vhodné plynovky dozvědět, k jakým účelům ji můžete používat, přečtěte si článek "Jak vybrat plynovku" v kategorii "Váš rádce".

 

D-A samonabíjecí pistole od německé společnosti Umarex, jedničky na trhu poplašných a plynových zbraní. Kvalita Made in Germany. Celočerné provedení. Po našroubování nástavce na ústí hlavně je možné střílet i světlice o průměru 15 mm.

 

Kdo slyší slovo COLT, vybaví se mu okamžitě vojenské a policejní zbraně. Americká vojenská kovářská dílna patří k předním vývojářům, designérům a výrobcům ručních palných zbraní a zbraňových systémů pro americkou armádu a s ní spojené válečné síly. Rovněž ostatní úřední složky, které odpovídají za právo a pořádek v zemi, nosí pistole COLT.

 

Pistole COLT Government 1911 A 1 - v historicky původním provedení. Jedna z nejrozšířenějších samonabíjecích pistolí vůbec. Jako robustní kombatová zbraň bývala nasazena při mnohých historických bitvách. Tato legenda vzbuzuje nadšení u sběratellů, sportovních střelců a expertů zabývajících se ochranou. Plynový signální model navazuje na tradici této zavedené pistole.

Parametry

Typ:
pistole
Ráže:
9 mm P.A.K.
Kapacita zásobníku:
8+1
Barva:
černá
Výška:
140
Délka:
220 mm
Hmotnost:
1000 g

Související zboží

Dotaz na prodavače

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné