Přihlášení
Uživatel:
Heslo:

E-mailový zpravodaj
 
 

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

pistole

Zobrazení katalogu:     Výrobce:      Seřazení: vzestupně sestupně
streleckyraj.cz » Plynovky » pistole

Plynové pistole různých velikostí, hmotností, s různě velkou kapacitou zásobníku, ve většině případů poloautomatické zbraně, nabízíme však i plynové pistole v provedení "full auto". Hovoříme-li o kategorii zbraně a střelivo, patří sem nepochybně i plynoé pistole. Zaujala Vás kategorie zbraně a střelivo? Při výběru plynovky vždy důkladně zvažujte, k jakému účelu ji budete potřebovat. Světovou jedničkou v oblasti zbraně a střelivo na trhu plynovek je německá společnost Umarex, je však i mnoho jiných výrobců v oblasti střelivo zbraně, kteří se již naučili vyrábět velmi kvalitní plynovky, např. turecké firmy Ekol, Atak Arms,  německý výrobce Cuno Melcher, italské společnosti Bruni, Kimar a další.  Střelivo zbraně, plynovky na ně!! Střelivo zbraně, plynovky, poplašné náboje, plynové náboje, pepřové náboje, světlice aj.  To vše patří do kategorie zbraně a střelivo - plynové pistole, revolvery.

 

Nejoblibenější a nejvíce prodávané plynové pistole na trhu jsou např. modely Walther P 22, dále plynové pistole Walther P99, plynové pistole Browning GPDA 9, plynové pistole RECK Miami 92F, zkrátka všechny plynové pistole vyráběné přímo v základním závodě německé firmy Umarex - Walther těmi nejmodernějšími technologiemi.

Mohu doporučit rovněž plynové pistole od tureckého výrobce Ekol nebo od rovněž tureckého výrobce ATAK Zoraki. Plynové pistole od italských výrobců Bruni a Kimar se rovněž těší pozornosti českých zákazníků. Plynové pistole mají dle platných českých zákonů v hlavni tvrdokovovou zakalenou překážku, aby nedošlo k převrtání těchto pistolí na ostré zbraně. Plynové pistole mají za tímto účelem i další technické úpravy, které zákazník na první pohled nepozná. Plynové pistole a plynové revolery je podle platných českých zákonů možno prodávat volně občanům starším 18 let, tj. bez zbrojního povolení.

Z plynové pistole můžete střílet poplašnými - startovacími náboji, které vydávají pouze velký třesk - pro plynové pistole se používají zejména náboje německých společností Walther nebo Wadie, italského výrobce Fiocchi a tureckého výrobce Y.A.S.  Plynové pistole s poplašnými náboji se používají např. pro startovací účely, pro výcvik psů, pro nácvik střelby, pro odpalování efektních světlic apod.

Plynové pistole ale slouží v první řadě k sebeobraně. Pro plynové pistole se za účelem sebeobrany používají speciální plynové náboje slzotvorné CS (žluté víčko krabičky), nejsilnější pepřové náboje opatřené hnědým víčkem či o něco slabší pepřové náboje (žlutočervené víčko krabičky). Nejsilnější pepřové náboje spolehlivě zneškodní jak člověka tak např. i zdivočelého psa.  Každé provedení obranných nábojů pro plynové pistole a plynové revolvery podléhá před uvedením na trh náročnými zkouškami v odborných ústavech Ministerstva zdravotnictví. Hlavním smyslem tohoto opatření je to, aby plynové pistole s obrannými náboji spolehlivě zneškodnily pachatele ale nezanechaly mu trvalou újmu na zdraví či dokonce smrt. Pro sebeobranu se doporučuje u plynové pistole vkládat do zásobníku střídavě plynový či pepřový náboj a tzv. speciální poplašný náboj Flash Defence, který vydává nejen velký třesk ale zároveň i zesílený světelný záblesk.

Plynové pistole jsou rovněž určeny pro odpalování efektních světlic nejvíce na Silvestra. Za tím účelem je u každé plynové pistole v základním příslušenství speciální nástavec, který se našroubuje na ústí hlavně, do zásobníku pistole se vloží standardní poplašný náboj a do nástavce na hlavni efektní světlice. Odpálením poplašného náboje z plynové pistole dojde k vystřelení světlice. Ruka musí vždy směřovat kolmo k nebi. Vystřelená světlice z plynové pistole vytvoří na večerní obloze krásný světelný efekt. Nejefektnější ohňostrojové světlice pro plynové pistole mají označení Sternbukett a jsou opatřeny kloboučkem z plastu (červená, zelená, modrá, žlutá). 

 

Přeji Vám šťastnou ruku při výběru vhodné plynové pistole. Pokud se nemůžete sami rozhodnout, zavolejte mi nebo pošlete e-mail, rád Vám odpovím a poradím.

 

V ČESKÉ REPUBLICE VOLNĚ PRODEJNÉ OD 18 LET !!!

1, 2, 359  další další

1, 2, 359  další další
Kontakt
Jaroslav Výborný
Jaroslav Výborný
Tel: 602 710 909

Aktuality
Střelecký ráj ve Střelecké revue Střelecký ráj ve Střelecké revue

Napsali o nás ve Střelecké revue. Více se dovíte zde.

07.03.2012