Přihlášení
Uživatel:
Heslo:

E-mailový zpravodaj
 
 

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

Plynovky


Zobrazení katalogu:     Výrobce:      Seřazení: vzestupně sestupně
streleckyraj.cz » Plynovky

V dnešní době kriminalita neustále narůstá. I z toho důvodu zájem zákazníků o zbraně a střelivo stoupá.  Plynovky ať již plynové pistole nebo plynové revolvery,  jsou určeny především k sebeobraně  ale také k nácviku střelby, k výcviku psů  či k vystřelování efektních signálních světlic na Silvestra a při jiných příležitostech. V našem internetovém obchodě zbraně a střelivo si zcela určitě vyberete nejvhodnější model plynové pistole právě pro Vás. Pokud jde o plynovky, jedná se o velmi zdařilé na první pohled nerozeznatelné repliky slavných ostrých zbraní.  Hovoříme-li o kategorii zbraně a střelivo, patří sem bezesporu i plynové pistole. Střelivo zbraně, dojde i na ně!! Střelivo zbraně, plynovky, plynové pistole, plynové revolvery, plynové náboje, pepřové náboje, slzotvorné náboje, poplašné náboje, světlice. Plynové pistole Umarex, Walther, Colt, Smith&Wesson, Browning - to jsou High Tech nejkvalitnější plynové pistole vyrobené nejvyspělejšími technologickými postupy přímo v Německu. Mými osobními favority jsou plynové pistole Walther P22, Walther P99, Walther P380 nebo plynové revolvery Colt a Smith&SWesson. Plynové pistole Ekol z dílny tureckých výrobců rovněž mohu vřele doporučit. Plynové pistole a plynové revolvery se vyrábí již několik desítek let, v České republice je možno plynové pistole a plynové revolvery prodávat bez zbrojního průkazu zhruba 20 let.  

Plynové pistole a plynové revolvery jsou určeny k opravdu efektivní sebeobraně. Moji kamennou prodejnu v Brně navštěvují denně zákazníci, kteří přicházejí na doporučení známých či rodinných příslušníků, kteří si již plynové pistole nebo plynové revolvery pořídili a na vlastní kůži se přesvědčili, že plynové pistole či plynové revolvery skiutečně dokážou útočníka naprosto spolehlivě zastavit.

 

Pokud máte zájem chránit efektivně své zdraví, svůj majetek, zdraví svých rodinných příslušníků a nejbližších přátel,  pořiďte si plynové pistole nebo plynové revolvery. Velmi rád Vám s jejich výběrem pomohu, poradím. Dělám jen to, čemu skutečně rozumím.

 

PLYNOVKY JSOU V ČESKÉ REPUBLICE I VE SLOVENSKÉ REPUBLICE VOLNĚ PRODEJNÉ OBČANŮM STARŠÍM 18 LET !!!  

1, 2, 3510  další další

1, 2, 3510  další další