Přihlášení
Uživatel:
Heslo:

E-mailový zpravodaj
 
 

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

spreje

Zobrazení katalogu:     Výrobce:      Seřazení: vzestupně sestupně
streleckyraj.cz » Obranné spreje a paralyzéry » spreje

 Mezi nejčastěji používané sebeobranné prostředky patří obranné pepřové spreje a elektrické paralyzéry. Obranný pepřový sprej - pepřový spray při správném použití spolehlivě zabrání útočníkovi v napadení. Kvalitní pepřový sprej - pepřový spray spolehlivě působí jak na člověka tak i na zdivočelého psa.

 

Nabízíme Vám obranné pepřové spreje s různě velkou náplní, se systémem FOG-mlha, JET-tekutá střela. Velmi účinný je také pepřový spray, pepřový sprej pěnový, případně pepřový sprej s LED světlem, které protivníka navíc řádně oslní.  V nabídce je také např. obušek obsahující pepřový sprej - pepřový spray.  Nádobka obsahující pepřový sprej v tomto obušku je vyměnitelná.

Rovněž speciální pepřový sprej doporučený výrobcem na obranu proti zdivočelým psům obsahuje pepřový sprej ve vyměnitelné nádobce.

 

Ten, komu nestačí obranný sprej - obranný spray, pořídí se zaručeně účinný elektrický paralyzér.  Nabízíme elektrické paralyzéry s výkonem od 200.000 Volt až po 2 miliony Volt.  Elektrické paralyzéry od tradičního českého výrobce USP a renomovanou americkou značku UZI. Elektrické paralyzéry UZI jsou napájeny buďto bateriemi nebo elektrické paralyzéry s vysokým výkonem UZI jsou dobíjecí, nemusíte se trápit s výměnou baterií. Takový elektrický paralyzér je již dodáván vč. nabíječky a pouzdra.

Český tradiční výrobce zase obohatil svůj původní elektrický paralyzér o výměnný pepřový sprej.

 

Pojďte a vyberte si u nás nejvhodnější obranný sprej - obranný spray - a elektrický paralyzér.

1, 2, 3, 4  další další

1, 2, 3, 4  další další