Přihlášení
Uživatel:
Heslo:

E-mailový zpravodaj
 
 

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

příslušenství

Zobrazení katalogu:     Výrobce:      Seřazení: vzestupně sestupně

 Mezi nejčastěji používané sebeobranné prostředky patří obranné pepřové spreje a elektrické paralyzéry. Obranný pepřový sprej - pepřový spray při správném použití spolehlivě zabrání útočníkovi v napadení. Kvalitní pepřový sprej - pepřový spray účinkuje jak na člověka tak např. i na zdivočelého psa.

Nabízíme pepřové spreje s různě velkou náplní, se systémem FOG-mlha, JET-tekutá střela, velmi účinný pepřový sprej - pepřový spray pěnový, pepřový sprej v kombinaci s LED světlem, které útočníka navíc pořádně oslní.  V nabídce najdete i obušek obsahující pepřový sprej - pepřový spray ve formě výměnné nádobky.  Také speciální pepřový sprej, který je výrobcem doporučen zejména na obranu proti psům, obsahuje pepřový sprej ve výměnné nádobce.

 

Koho neuspokojí pepřový sprej - pepřový spray, ten si pořídí elektrický paralyzér.  V naší nabídce najdete velmi kvalitní paralyzéry od tradičního českého výrobce USP a renomovanou americkou značku UZI. Elektrické paralyzéry s výkonem od 200.000 Volt až po 2 miliony Volt. Elektrické paralyzéry s nižším výkonem jsou napájeny běžně dostupnými výměnnými bateriemi, elektrické paralyzéry s vysokým výkonem UZI jsou dobíjecí. V základním vybavení dobíjecích paralyzérů je i nabíječka a pouzdro.

 

Český výrobce USP zase obohatil svůj elektrický paralyzér o výměnný pepřový sprej - pepřový spray.

 

V rubrice "příslušenství" najdete výměnné náplně pro obranné pepřové spreje a pro elektrické paralyzéry a také tzv. antislzy, tj. speciální velmi čistou vodu ve spreji. Pokud budete mít zasaženy oči pepřovým sprejem a rychle si je vyčistíte tímto speciálním prostředkem,  přestanou Vás brzy oči svědit. 

 

Pojďte a vyberte si u nás nejvhodnějí pepřový sprej - pepřový spray a elektrický paralyzér.


Kontakt
Jaroslav Výborný
Jaroslav Výborný
Tel: 602 710 909

Aktuality
Střelecký ráj ve Střelecké revue Střelecký ráj ve Střelecké revue

Napsali o nás ve Střelecké revue. Více se dovíte zde.

07.03.2012