Přihlášení
Uživatel:
Heslo:

E-mailový zpravodaj
 
 

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

paralyzéry

Zobrazení katalogu:     Výrobce:      Seřazení: vzestupně sestupně

 Mezi nejčastěji používané sebeobranné prostředky patří obranné pepřové spreje a elektrické paralyzéry.  Obranný pepřový sprej - pepřový spray při správném použití spolehlivě zabrání útočníkovi v napadení. Kvalitní pepřový sprej - pepřový spray účinkuje jak na člověka tak např. i na zdivočelého psa.

 

V naší nabídce najdete obranné pepřové spreje  s různě velkou náplní, se systéme FOG-mlha, JET-tekutá střela. Velmi účinný je pepřový sprej - pepřový spray s pěnovou pepřovou náplní, nebo např.  pepřový sprej - pepřový spray s LED světlem, které útočníka navíc pořádně oslní.  Nabízíme také obušek s výměnnou nádobkou obsahující pepřový spray, pepřový sprej.

Také výrobcem speciálně doporučovaný pepřový sprej na obranu proti zdivočelým psům obsahuje výměnnou náplň.

 

Komu nestačí pepřový sprej - pepřový spray, pořídí si elektrický paralyzér.  V naší nabídce najdete elektrické paralyzéry s výkonem od 200.000 Volt až po 2 miliony Volt. U nás si můžete vybírat elektrické paralyzéry od tradičního českého výrobce ESP a renomovanou americkou značku UZI. Elektrické paralyzéry s nižším výkonem jsou napájeny běžně dostupnými bateriemi, elektrické paralyzéry UZI s větším výkonem jsou dobíjecí. Tyto elektrické paralyzéry mají již v základním vybavení nabíječku a pouzdro - nemusíte se starat o včasnou výměnu baterií.

Český výrobce zase obohatil elektrické paralyzéry o vyměnitelný pepřový sprej, pepřový spray.

 

Pojďte a vyberte si u nás nejvhodnější pepřový sprej a elektrický paralyzér.

1, 2  další další

1, 2  další další