Přihlášení
Uživatel:
Heslo:

E-mailový zpravodaj
 
 

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

Paralyzer Scorpy Max

Vaše cena s DPH:
1 199 Kč
Vaše cena bez DPH:
991 Kč
  
Výrobce:
ESP
Expedice:
Skladem
Záruční doba:
2 roky
Popis
Parametry
Souvísející
Galerie
Dotaz

Paralyzer Scorpy Max - Popis

Paralyzer Scorpy Max 

Elektrický paralyzer vysokého výkonu kombinovaný s obranným sprejem. Přidáním obranného spreje se rozšířilo použití elektrického paralyzeru při obraně na vzálenost 2 metry. Tento paralyzer je určen především pro profesionální použití např. v  bezpečnostních agentůrách, v policejních složkách a všude tam, kde je potřeba efektivně se bránit. 

Paralyzer i obranný sprej je aplikovaný v  jednom přístroji, který lze snadno ovládat jednou rukou. Díky tomu odpadá složitá manipulace při použítí samostatného elektrického paralyzeru a samostatného spreje. 

Ergonomický tvar přístroje umožňuje sprejem podstatně přesněji zamířit na obličej útočníka a zároveň eliminuje riziko vlastního zasažení při spouštění klasického válcovitého spreje. Napadený je schopen neprodleně použít právě ten druh obrany, jenž odpovídá způsobu napadení a oba druhy obrany pružně kombinovat. Výsledkem toho se podstatně zvětšuje šance napadeného, aby se ubránil. 

Při použití tohoto paralyzerou získává napadený zároveň další výhodu v momentu překvapení. Zahlédne-li útočník u napadeného elektrický paralyzer, v žádném případě nečeká možnost zasažení sprejem na vzdálenost 2 metrů. 

Vlastnosti kombinovaného paralyzeru Scorpy Max:

- okamžitá sebeobrana, 100%-ní spolehlivost

- 500 000 Voltů - účinkuje i přes velmi silnou vrstvu oděvů vč. kůže, nemůžete utrpět zpětný výboj, ani když Vás útočník drží

- obranný sprej - dosah 2 metry, útočník je zneškodněn na 30 minut

- nezanechává žádné psychické ani fyzické následky

- zajišťovací bezpečnostní vypínač

- zlacené kontakty

- klips na opasek

- záruka 2 roky, servis zajištěn 

Prodej od 18 let! 

K přístroji si můžete dokoupit kvalitní pouzdro.  

Dotaz na prodavače

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné