Přihlášení
Uživatel:
Heslo:

E-mailový zpravodaj
 
 

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

Obranné spreje a paralyzéry


Zobrazení katalogu:     Výrobce:      Seřazení: vzestupně sestupně
streleckyraj.cz » Obranné spreje a paralyzéry

U nás najdete širokou škálu účinných obranných sprejů, nejúčinnější jsou samozřejmě ty pepřové obranné spreje, které obsahují jako účinnou látku výtažek z chilli papriček. Tyto obranné prostředky jsou účinné rovněž k obraně proti zdivočelým psům apod. 

K vůbec nejúčinnějším obranným prostředkům patří elektrické paralyzery. Silným elektrickým výbojem okamžitě zneškodníte útočníka. V naší nabídce najdete to nejlepší, co aktuálně na našem trhu je. 

Mezi nejčastěji používané sebeobranné prostředky patří obranný pepřový sprej a elektrický paralyzér.  Pepřový spray při správném použití spolehlivě zabrání útočníkovi v napadení. Pepřový sprej spolehlivě působí jak na člověka tak např. i na zdivočelého psa. 

Nabízíme obranné pepřové spreje s různě velkou náplní, obranné pepřové spreje se systémem FOG-mlha či JET-tekutá střela. Velmi účinný pepřový spray pěnový, pepřový sprej s LED světlem, obušek obsahující výměnný pepřový sprej, speciální pepřový sprej na obranu proti psům s výměnou nádobkou obsahující pepřový sprej. 

 

Koho neuspokojí obranný pepřový sprej - pepřový spray, ten si pořídí elektrický paralyzér. Nabízíme elektrické paralyzéry od 200.000 Volt až po 2 miliony Volt, elektrické paralyzéry od českého tradičního výrobce ESP tak i renomovanou americkou značku UZI.  Některý elektrický paralyzér je napájen bateriemi, elektrické paralyzéry UZI vyšší řady jsou na dobíjení - takový elektrický paralyzér je dodáván včetně nabíječky a pouzdra. Nemusíte se starat o výměnu baterií.  

Český výrobce v rámci inovace obohatil svůj původní elektrický paralyzér o vyměnitelný pepřový sprej, pepřový spray. 

 

Příjďte a pořiďte si u nás účinné pepřové spreje a elektrické paralyzéry!  

1, 2, 356  další další

1, 2, 356  další další