Přihlášení
Uživatel:
Heslo:

E-mailový zpravodaj
 
 

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

Oblíbenost vzduchových zbraní na CO-2 bombičky stoupá. (18.09.2016)

Německá firma Umarex, která je největším výrobcem volně prodejných zbraní na světě, přichází každý rok s celou řadou novinek jak v oblasti obranných plynových zbraní, vzduchových zbraní, nožů, obranných sprejů a dalšího sortimentu.

 

V letošním roce potěšila firma Umarex milovníky legendárních westernových revolverů Colt model SAA  .45. Až dosud byly tyto revolvery vhodné pouze pro rekreační střelbu ocelovými broky. Nyní však máme v  nabídce tyto nádherné kousky i v provedení s vrtanou hlavní pro přesnou střelbu olověnými diabolkami. Nabídka zahrnuje černé provedení, stříbrné provedení a provedení antique.

 

Připomínám, že některé špičkové CO-2 zbraně z nabídky firmy Umarex používá i německá policie pro výcvik policistů. Jedná se o luxusní modely vyráběné přímo v základním závodě v Německu, např. model Walther CP88, Walther CP99, Beretta 92FS, Smith&Wesson 586, 686.

Kontakt
Jaroslav Výborný
Jaroslav Výborný
Tel: 602 710 909

Aktuality
JSEM SPECIALISTA NA VÝROBKY NĚMECKÉ FIRMY UMAREX JSEM SPECIALISTA NA VÝROBKY NĚMECKÉ FIRMY UMAREX

JIŽ 20 LET JSEM SPECIALISTA NA VÝROBKY NĚMECKÉ FIRMY UMAREX - www.umarex.de nebo www.umarex.com. Máte-li jakékoliv dotazy na výrobky Umarex, neváhejte mne kontaktovat. Každému odpovím.

15.03.2014
Střelecký ráj ve Střelecké revue Střelecký ráj ve Střelecké revue

Napsali o nás ve Střelecké revue. Více se dovíte zde.

07.03.2012