Přihlášení
Uživatel:
Heslo:

E-mailový zpravodaj
 
 

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

Obliba krátkých vzduchových zbraní na bombičky CO-2 stoupá (01.05.2015)

Chcete si s chutí zastřílet na terč? V dnešní době si zákazníci pořizují zejména krátké vzduchové zbraně na CO-2 pohon s víceranovými zásobníky. U většiny modelů CO-2 pistolí a revolverů je úsťová rychlost cca 130 metrů za vteřinu a z jedné 12gramové CO-2 bombičky je možno vystřelit přibližně 60 ran.  Výhodou těchto zbraní je fakt, že střelec má možnost vystřílet celý obsah zásobníku najednou a výměna zásobníku je bleskovou záležitostí. CO-2 bombičky nejsou drahé, takže se jedná o levnou střelbu.

 

Vzduchové pistole a vzduchové revolvery na CO-2 bombičky s drážkovanou hlavní jsou vhodné pro přesnou střelbu na terč olověnými diabolkami  na vzdálenost do 15 metrů, v této kategorii jsou špičkové zejména výrobky německé společnosti UMAREX.

 

Vzduchové pistole a vzduchové revolvery na CO-2 bombičky s hladkou hlavní jsou vhodné pro rekreační zábavnou střelbu ocelovými BB broky na plechovky a jiné podobné terče. V této kategorii je na trhu velmi široká nabídka, tyto pistole a revolvery jsou oblíbeny zejména mezi mladými lidmi.

Kontakt
Jaroslav Výborný
Jaroslav Výborný
Tel: 602 710 909

Aktuality
JSEM SPECIALISTA NA VÝROBKY NĚMECKÉ FIRMY UMAREX JSEM SPECIALISTA NA VÝROBKY NĚMECKÉ FIRMY UMAREX

JIŽ 20 LET JSEM SPECIALISTA NA VÝROBKY NĚMECKÉ FIRMY UMAREX - www.umarex.de nebo www.umarex.com. Máte-li jakékoliv dotazy na výrobky Umarex, neváhejte mne kontaktovat. Každému odpovím.

15.03.2014
Střelecký ráj ve Střelecké revue Střelecký ráj ve Střelecké revue

Napsali o nás ve Střelecké revue. Více se dovíte zde.

07.03.2012