Přihlášení
Uživatel:
Heslo:

E-mailový zpravodaj
 
 

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

Mezinárodní výstava zbraní IWA 2017 Norimberk Německo (19.03.2017)

 Začátkem března jsem stejně jako každý rok navštívil mezinárodní výstavu zbraní v německém Norimberku. Dříve jsem na této světové prestižní akci vystupoval v roli vystavovatele, v posledních letech vše sleduji v roli návštěvníka a mám příležitost pozdravit se s mnoha přáteli z různých koutů světa, se kterými jsem dříve úzce spolupracoval.

Rovněž v letošním roce jako obvykle představili renomovaní výrobci zbraní a doplňků mnoho pěkných a zajímavých novinek. Některé z těchto novinek se v průběhu následujících měsíců objeví i v nabídce mého internetového obchodu.

Z nabídky německé firmy UMAREX stojí za zmínku např. atraktivní vzduchový revolver Colt Army v ráži 4,5 mm nebo celokovová plnoautomatická vzduchová puška Legends MP German v ráži 4,5 mm se zásobníkem na 50 nábojů a mnoho dalších novinek, na které se můžete těšit.

Kontakt
Jaroslav Výborný
Jaroslav Výborný
Tel: 602 710 909

Aktuality
JSEM SPECIALISTA NA VÝROBKY NĚMECKÉ FIRMY UMAREX JSEM SPECIALISTA NA VÝROBKY NĚMECKÉ FIRMY UMAREX

JIŽ 20 LET JSEM SPECIALISTA NA VÝROBKY NĚMECKÉ FIRMY UMAREX - www.umarex.de nebo www.umarex.com. Máte-li jakékoliv dotazy na výrobky Umarex, neváhejte mne kontaktovat. Každému odpovím.

15.03.2014
Střelecký ráj ve Střelecké revue Střelecký ráj ve Střelecké revue

Napsali o nás ve Střelecké revue. Více se dovíte zde.

07.03.2012