Přihlášení
Uživatel:
Heslo:

E-mailový zpravodaj
 
 

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

České flobertky a výrobky UMAREX - moje srdeční záležitost (30.07.2017)

 Ve svém internetovém obchodě nabízím široký sortiment zboží, mojí srdeční záležitostí jsou však volně prodejné zbraně od německé společnosti UMAREX a precizní flobertky od zkušených českých výrobců. Důvod je nasnadě.

 

V letošním roce slaví firma UMAREX 45. výročí od svého založení. Shodou náhod jsem rovněž před 45 léty nastoupil do svého prvního zaměstnání v tehdy slavné Zbrojovce Brno, kde jsem strávil nejdelší úsek života.

 

U zrodu firmy UMAREX stál Wulf-Heinz Pflaumer, který v té době dokončil studia u renomované obchodní firmy Neckermann a vnesl do začátků podnikání toho správného a tolik potřebného obchodního ducha. Prvním výrobkem firmy Umarex byla startovací pistole Perfecta model G1. Tehdy neexistovala pro tento sortiment výrobků prodejní síť. Vyžadovalo to tvrdou mravenčí práci. Firma postupně rozšiřovala portfólio volně prodejných zbraní a začala dovážet vzduchové zbraně od výrobců z Dálného Východu.

 

Firma UMAREX je již několik let největším světovým výrobcem volně prodejných značkových zbraní Beretta, Colt, Smith&Wesson, Hämmerli, Browning, Heckler&Koch, Walther aj. a zároveň i největším evropským dovozcem vzduchových zbraní vyráběných na jiných světadílech, zejména potom  na Dálném Východě a v USA. Výrobky UMAREX prodává v současné době více než 1000 distributorů a obchodníků nejen v Německu ale i ve 110 zemích světa.

 

Portfólio výrobků UMAREX obsahuje plynové pistole a plynové revolvery pro sebeobranu, sportovní a volnočasové zbraně - zejména vzduchové pistole, vzduchové revolvery a vzduchové pušky, dále airsoftové zbraně, nože, svítilny, puškohledy, kolimátory, luky, kuše a široký sortiment vhodného příslušenství.

 

Prodejem výrobků UMAREX v České republice se zabývám již 25 let. S majiteli firmy UMAREX jsem stále v kontaktu, neboť vývoj v tomto oboru se ubírá milovými kroky kupředu.

 

A proč jsou mojí srdeční záležitostí i kvalitní flobertky od českých výrobců? Jednak jsem byl 16 let ředitelem v brněnské zbrojařské firmě, která flobertky vyrábí, mám podobné zkušenosti s budováním prodejní sítě jako majitelé firmy UMAREX a také proto, že flobertkové revolvery a flobertkové pušky jsou volně prodejné od 18 let pouze v České republice a ve Slovenské republice a ve všech ostatních zemích je možno tyto zbraně koupit pouze na zbroják.

Kontakt
Jaroslav Výborný
Jaroslav Výborný
Tel: 602 710 909

Aktuality
JSEM SPECIALISTA NA VÝROBKY NĚMECKÉ FIRMY UMAREX JSEM SPECIALISTA NA VÝROBKY NĚMECKÉ FIRMY UMAREX

JIŽ 20 LET JSEM SPECIALISTA NA VÝROBKY NĚMECKÉ FIRMY UMAREX - www.umarex.de nebo www.umarex.com. Máte-li jakékoliv dotazy na výrobky Umarex, neváhejte mne kontaktovat. Každému odpovím.

15.03.2014
Střelecký ráj ve Střelecké revue Střelecký ráj ve Střelecké revue

Napsali o nás ve Střelecké revue. Více se dovíte zde.

07.03.2012