Přihlášení
Uživatel:
Heslo:

E-mailový zpravodaj
 
 

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

střelivo

Zobrazení katalogu:     Výrobce:      Seřazení: vzestupně sestupně
streleckyraj.cz » Flobertky » střelivo

Flobertky - jediné volně prodejné víceranné palné zbraně na náboje s prachovou náplní. Jinými slovy řečeno flobertky jsou ostré krátké palné zbraně bez nutnosti vlastnit zbrojní průkaz.

Flobertky jsou u nás velmi oblíbené, téměř ve všech zemích světa se jedná o zbraň na zbrojní průkaz. Pojem flobertka je pro mne srdeční záležitostí. 16 let jsem byl obchodním ředitelem české zbrojařské firmy, která bez nadsázky vyrábí nejkvalitnější flobertky na světě. Chcete-li se dozvědět více, přečtěte si článek v rubrice Novinky nazvaný Střelecký ráj ve Střelecké revue. Ať již flobertka 6 mm či flobertka 4 mm, oba modely jsou vyráběny ze stejně kvalitního materiálu jako revolvery v ráži .38 Special. Flobertka 6 mm či flobertka 4 mm - obě mají mnohaletou životnost. Flobertka 6 mm musí mít dělený válec aby ji nebylo možno předělat na malorážkový revolver. I tak je úsťová energie revolverů flobertka 4 mm a flobertka 6 mm dostatečně vysoká a dosahuje necelých 7,5 joulů. Flobertka 9 mm úsťovou energii 7,5 joulů přesahuje a proto je i v České republice k dostání pouze na zbrojní průkaz. V nabídce je také puška flobertka 6 mm v provedení revolverová karabina. Flobertky Spielberg se těší vysoké oblibě mezi příznivci zbraní. Flobertka Spielberg se vyrábí jak v provedení malorážka tak i flobertka 6 mm. Flobertky Spielberg se vyrábí jak v provedení dlouhá puška tak i v provedení karabina. Zákazník, který zjistí, v čem je kouzlo flobertek Spielberg, většinou neodolá.  Naším zájmem je aby si zákazník v nabídce našeho internetového obchodu mohl vybrat nejen flobertky krátké  ale i dlouhé flobertky.

Pro střelbu z flobertky 6 mm a z flobertky 4 mm jsou určeny flobertkové náboje.

Pro flobertky 6 mm je možno používat flobertkové náboje 6 mm s kuličkou v ráži 6 mm ME-Flobert nebo také flobertkové náboje se špičkou .22 Flobert. Pro flobertky 6 mm od německého výrobce Cuno Melcher je možno používat pouze flobertkové náboje 6 mm ME-Flobert s kuličkou.  Pro flobertky 4 mm se v České republice nejvíce používají flobertkové náboje od českého výrobce Sellier&Bellot v ráži 4 mm Randz. curte ale flobertky 4 mm jsou rovněž určeny pro flobertkové náboje 4 mm Randz.long.

 

V České republice volně prodejné od 18 LET!!!


Kontakt
Jaroslav Výborný
Jaroslav Výborný
Tel: 602 710 909

Aktuality
Střelecký ráj ve Střelecké revue Střelecký ráj ve Střelecké revue

Napsali o nás ve Střelecké revue. Více se dovíte zde.

07.03.2012