Přihlášení
Uživatel:
Heslo:

E-mailový zpravodaj
 
 

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

kalibr 4mm

Toto oddělení je prázdné.
streleckyraj.cz » Flobertky » kalibr 4mm

Flobertka 4 mm - v naší zemi sice nejsou tak oblíbené jako flobertka 6 mm ale na rozdíl od flobertka 6 mm  nemá flobertka 4 mm dělený válec a proto vzhledově vypadá jako pravý ostrý kolt. Např. na Ukrajině se každý rok prodává několik desítek tisíc revolverů flobertka 4 mm pro účely sebeobrany.

Flobertky - jediné volně prodejné zbraně  na náboje s prachovou náplní. Jinými slovy řečeno flobertky jsou v České republice ostré krátké palné zbraně bez nutnosti vlastnit zbrojní průkaz.

Flobertky jsou u nás velmi oblíbené, téměř ve všech zemích světa se jedná o zbraň na zbrojní průkaz. Pojem flobertka je pro mne srdeční záležitostí. 16 let jsem byl obchodním ředtelem české zbrojařské firmy, která bez nadsázky vyrábí nejkvalitnější flobertky  na světě. Chcete-li se dozvědět více, přečtěte si článek v rubrice Novinky nazvaný Střelecký ráj ve Střelecké revue. Ať již flobertka 6 mm či flobertka 4 mm, oba modely jsou vyráběny ze stejně kvalitního materiálu jako revolvery v ráži .38 Special. Flobertka 6 mm či flobertka 4 mm - obě mají mnohaletou životnost. Flobertka 6 mm musí mít dělený válec aby ji nebylo možno předělat na malorážkový revolver. I tak je úsťová energie u revolverů flobertka 4 mm a flobertka 6 mm dostatečně vysoká a dosahuje necelých 7,5 joulů. Flobertka 9 mm úsťovou energii 7,5 joulů přesahuje a proto je i v České republice k dostání pouze na zbrojní průkaz. V nabíce je také puška flobertka v provedení revolverová karabina. Nebude trvat dlouho a i v naší nabídce se objeví flobertka Spielberg, která se momentálně těší vysoké oblibě mezi příznivci zbraní. Flobertka Spielberg  se vyrábí jak v provedení malorážka tak i flobertka 6 mm. Naším zájmem je aby si zákazník v nabídce našeho internetového obchodu mohl vybrat nejen flobertky krátké ale i dlouhé flobertky. Zadáte-li do vyhledávačů pojmy flobertky prodej,  flobertka, puška flobertka, flobertka 4 mm, flobertka 6 mm, flobertka 9 mm, flobertka Spielberg, dlouhé flobertky, najdete mezi nimi i námi nabízené flobertky.

 

V České republice volně prodejné od 18 LET!!!

Kontakt
Jaroslav Výborný
Jaroslav Výborný
Tel: 602 710 909

Aktuality
Střelecký ráj ve Střelecké revue Střelecký ráj ve Střelecké revue

Napsali o nás ve Střelecké revue. Více se dovíte zde.

07.03.2012