Přihlášení
Uživatel:
Heslo:

E-mailový zpravodaj
 
 

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

Prodejna

NAVŠTIVTE NAŠI PRODEJNU V BRNĚ

  

Tato prodejna  slouží jako výdejní místo pro toho, kdo si v našem internetovém obchodě objedná zboží s osobním odběrem. Pokud nechcete, nemusíte vyplňovat a odesílat internetovou objednávku, stačí, když mi předem zavoláte na mobil 602710909.

 

Bezproblémové parkování, snadná dostupnost MHD.

V naší prodejně si můžete zakoupit  zboží, které nabízíme na e-shopu. Jelikož je však sortiment výrobků nabízených v internetovém obchodě velmi široký, mám na prodejně pouze některé z nabízených produktů.

 

PRODEJ VEŠKERÉHO ZBOŽÍ ZA INTERNETOVÉ CENY !

Nabízíme: plynovky, vzduchovky, vzduchové pušky, flobertky, střelivo a příslušenství, puškohledy a montáže, kolimátory, střelničky a terče, nože, obušky, tonfy, paralyzéry, policejní pouta, obranné pepřové spreje, taktické svítilny, praky, šípy, luky a jiné zboží.

Vzhledem k vážné nemoci slouží kamenná prodejna v současné době jako výdejní místo pro objednávky z internetového obchodu, takže nemám běžnou stálou provozní dobu.  Pokud mi však zákazník předem zavolá na mobil 602710909, snažím se mu vyjít vstříc a dohodnout si termín, kdy na prodejnu příjde a já ho obsloužím.  Děkuji za pochopení.

 

Provozní doba:

po – pá (vzhledem k nemoci slouží prodejna jako výdejní místo pro objednávky z internetového obchodu a pokud mi zákazník zavolá předem na níže uvedené číslo, dohodnu se s ním na termínu návštěvy prodejny a rád každého na základě předchozí telefonické či e-mailové dohody obsloužím.

so – ne  zavřeno

Telefon: 602 710 909


Souřadnice 49.21142N, 16.62421E

Zastávky tramvaje č. 5 a 7 mezi Venhudova a Zdráhalova

Zastávky autobusu číslo: 46, 66 Provazníkova

Zastávka autobusu číslo: 44, 45, 53, 57 Merhautova

Mapa

Merhautova 111

 

Kontakt
Jaroslav Výborný
Jaroslav Výborný
Tel: 602 710 909

Aktuality
JSEM SPECIALISTA NA VÝROBKY NĚMECKÉ FIRMY UMAREX JSEM SPECIALISTA NA VÝROBKY NĚMECKÉ FIRMY UMAREX

JIŽ 20 LET JSEM SPECIALISTA NA VÝROBKY NĚMECKÉ FIRMY UMAREX - www.umarex.de nebo www.umarex.com. Máte-li jakékoliv dotazy na výrobky Umarex, neváhejte mne kontaktovat. Každému odpovím.

15.03.2014
Střelecký ráj ve Střelecké revue Střelecký ráj ve Střelecké revue

Napsali o nás ve Střelecké revue. Více se dovíte zde.

07.03.2012