Přihlášení
Uživatel:
Heslo:

E-mailový zpravodaj
 
 

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

O nás

Buďte vítáni v  mém internetovém obchodě StřeleckýRáj.cz, kde najdete  zbraně a střelivo volně prodejné bez zbrojního průkazu občanům starším 18 let. Sortiment je velmi rozsáhlý a pravidelně se rozšiřuje o nové produkty.

 

Rozhodl jsem se navázat na své 16-ti leté působení v české zbrojařské firmě, zúročit léty nasbírané zkušenosti a nabídnout svým zákazníkům širokou škálu volně prodejných sportovních a obranných zbraní, doplňků a příslušenství od renomovaných výrobců.

 

Jelikož se od roku 1993 osobně znám s majiteli německé společnosti UMAREX, se kterými stále udržuji velmi přátelské vztahy, specializuji se logicky na jejich výrobní sortiment.

 

UMAREX Německo -největší světový výrobce volně prodejných značkových zbraní vhodných pro sport, zábavu a pro sebeobranu.

 

Plynové pistole a plynové revolvery věhlasných značek ze sortimentu UMAREX nemají ve světě konkurenci.

 

Nebývale široká nabídka značkových vzduchovek patří k tomu nejlepšímu, co trh nabízí.

 

Ať již jde o dlouhé vzduchové pušky či krátké vzduchové pistole a revolvery, které firma UMAREX exportuje do více než 100 zemí.

 

Bohatý výběr doplňků a příslušenství je samozřejmostí.

 

Milovníci kvalitních nožů ocení zejména atraktivní kolekci nožů Walther a Elite Force.

 

Mojí srdeční záležitostí jsou flobertky, ať již krátké flobertkové revolvery ALFA či dlouhé flobertkové pušky ALFA a Spielberg. Zákazník, který zjistí, v čem spočívá kouzlo flobertky Spielberg, většinou neodolá.

 

S kvalitními českými zbraněmi jsem ve své profesi projezdil kus světa a všude jsem se setkával s pozitivními reakcemi ze strany obchodních partnerů. Výrobky českého zbrojního průmyslu mají ve světě vemi dobrou pověst a mohou směle konkurovat i největším světovým producentům zbraní.

 

Rád Vám v případě zájmu vysvětlím přednosti jednotlivých modelů flobertkových revolverů i flobertkových pušek.

 

V České republce jsou flobertky zařazeny do kategorie volně prodejných zbraní od 18 let, téměř všude ve světě jsou pouze na zbroják.
 

Kontakt
Jaroslav Výborný
Jaroslav Výborný
Tel: 602 710 909

Aktuality
JSEM SPECIALISTA NA VÝROBKY NĚMECKÉ FIRMY UMAREX JSEM SPECIALISTA NA VÝROBKY NĚMECKÉ FIRMY UMAREX

JIŽ 20 LET JSEM SPECIALISTA NA VÝROBKY NĚMECKÉ FIRMY UMAREX - www.umarex.de nebo www.umarex.com. Máte-li jakékoliv dotazy na výrobky Umarex, neváhejte mne kontaktovat. Každému odpovím.

15.03.2014
Střelecký ráj ve Střelecké revue Střelecký ráj ve Střelecké revue

Napsali o nás ve Střelecké revue. Více se dovíte zde.

07.03.2012